2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar haftaya tatile gidiyoruz memlekete memleket bulgaristan olduğu için şöyle bir sorunum var; oradaki marketlerde vs bebek maması ne satılıyor fikrim yok dikkat de etmemişim bugüne kadar. Daha önce kızıma hiç vermedim ama orda yemek hazırlayamazsam vs diye sebze, meyve püresi almak istiyorum birkaç tane. Hangi markayı önerirsiniz; bebelac, hipp (organik olarak temizdi diye okudum biryerde ama emin değilim) hero baby?

Benim doktorum hip organik temiz içerikli bazen kendim bile tüketiyorum demişti ki o söylemine istinaden bende ikizlere veriyorum ama Bulgaristan da hangi markalar bulunur o konuda fikrim yok

Benim doktorum hip organik temiz içerikli bazen kendim bile tüketiyorum demişti ki o söylemine istinaden bende ikizlere veriyorum ama Bulgaristan da hangi markalar bulunur o konuda fikrim yok
5-6 tane burdan alıp götürürüm diye düşündüm, orda bulursam değişik alırım ordan da

Pazartesi ilk iş günü kızımla ofisçilik asıl sen naaptın gittin mi doktora ne dedi
Gittim. O bölge memeyle ilgili olan kısım değil, kıl kökleriyle ilgilidir dedi. Yine de meme muayenrsi yaptı. Meme dokusu yoğun olduğu için ultrason istiycem, bi de mamografi her sene yaptırmanız gerekiyor yaş itibariyle dedi. Bişey çıkacağını sanmıyorum dedi. Kasığımda da hamileliğimden beri bi şişlik hissediyordum. Onu da doktorla aradık bulamadık. Ona da bakılsın ultrasonda dedi. Perşembe randevu aldım ultrason ve mamografi için.

Güzel haberler alıp rahatlayacaksin inşallah doğum sonrasında bagisikligimiz düştüğü için de oluyor olabilir bunlar. Kendimizi toplamaya ihtiyacımız var belki de.

İnşallah temiz çıkacak onlar da canım çok geçmiş olsun

İki markadan da biraz al istersen canım diğerini sevmezse çeşit olur. Hipp ve herobaby kullandım.

Hero baby yemedi benım kızım, ındırım vardı baya almıstım, hepsını ben yedım hipp seviyor.. Bebelac hıc bılmıyorum

Ayrılık kaygısı güçlendi kızlar, sabah anneme verirken ağlamaya başladı,8 ay ve 18 ay arası pik yapıyor diye biliyordum zor oldu sabah
Bızım mutfak amerikan mutfak, ben yemek bulasık hallederken oyuncaklarıyla oynuyordu, bu ara gelıp bacağımın dibinde duruyo bana tutunup ayaga kalkıyor mızmızlanıyor kucagıma alayım diye, ıs yapmak da zor oldu
Agladıgı zaman dırek bana gelıyor, esım kıskanıyor ben de senin babanım bana da gel dıyo, yapısık ıkız gibiyiz.. Bı de yataga bırakırken parmagı nasıl ediyorsa tutuyor bırakmıyor oyle bekliyorum bıraz, ıyıce dalınca yavasca cekıyorum

Evde tekken tuvalete gideceksem diyorum çişkoya gidiyorum onun altını değiştirirken diyordum aaa çişko yapmış kızım diye kelimeye aşina. Artık o kadar ağlamıyor tuvalete gittiğimde arkamdan bakıyor. Ama eskaza oda değiştireyim yaygaraya başlıyor. Anne baba harici kişileri yadırgamıyor kucaklarında duruyor çünkü gezdiriyorlar diye işine geliyor ama hemen bana bakıyor onay alıyor, orda mıyım yakınında mıyım. Babası diyor kızım senin babanım anandan niye ha bire onay alıyorsun

Anneler uykular ne durumda şu üç gündür resmen uyku yok sürekli ağlayarak uyanıyor sabahı sabah ettik bende bittim resmen dişten başka aklıma birşey gelmiyor ateşi vs yok

Anneler uykular ne durumda şu üç gündür resmen uyku yok sürekli ağlayarak uyanıyor sabahı sabah ettik bende bittim resmen dişten başka aklıma birşey gelmiyor ateşi vs yok
Aynen hiç uyumadım desem yeridir. Hem 10.30’da yattı, hem 7-30’da kalktı, hem de arada 8 veya 10 kere kalkmışımdır. 3.30’dan sonra yarım saatte bir kalktı hep.

Aynen hiç uyumadım desem yeridir. Hem 10.30’da yattı, hem 7-30’da kalktı, hem de arada 8 veya 10 kere kalkmışımdır. 3.30’dan sonra yarım saatte bir kalktı hep.
Dün kızım da ilk defa onda yattı. Sabah aynı saat diliminde kalktı ne anladım ben bu işten. Sekizde de yağda aynı saatte kalkıyordu. Sürekli kalkıyor benimki de yarabbim sürekli. Dişle başladı ama artık alışkanlık hâline geldi bence.

Ben bedenen yavaş yavaş bittiğimi hissediyorum artık, dinlenemiyorum. Yorgunluk yorgunluk üstüne koyularak gidiyor günler. En son ne zaman kesintisiz iki saat uyudum hatırlamıyorum bile. Gün içinde de ya kolumda koala gibi ya da yere bıraksam da paçamda, mecbur yine kolumda sonra.

Doktor bana akşam bir iki kaşık papatya, rezene, melisa veya ıhlamur içirin, yine de uykuları düzene girmezse bir sonraki gelişinizde bişey veririz dedi. Sormadım ney diye ama bu halde okula gidemem, sürekli ağlıyorum uykum var diye, sallanıyorum ve beynim ağrıyor.
Demin uyuttum, 15 dk uyandı. Ayağımda sallıyorum şu an ve bir gözü açık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…