2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Canım ayda bir saçıma süreyim mi, bu kadar maruziyet çok önemli mi bilgin var mı? Sigarayı bıraktım Allah'tan. Onunla mukayese edince daha az gibi diye biliyormusun?
Benim saçım düz. Ama fönlü gibi değil kabarık. Kuaföre sordum, yıkayıp çıkabilir miyim dedim. Yok dedi 20 dk sürüyorsa düzleştirmen 5 dk sürecek bununla. Kabarık saçlarla gezmeye dewamke 😂 5 dk da uğraşamam 20 dkdan farkı yok benim için 😂

😳😱😕

Ay şimdi ojelerimi çıkardım. 🤦‍♂️ allahtan senede bir kere oje sürüyorum.

Eklentiler

• IMG_3807.jpeg
    IMG_3807.jpeg
    85,8 KB · Görüntüleme: 31
Benim saçım düz. Ama fönlü gibi değil kabarık. Kuaföre sordum, yıkayıp çıkabilir miyim dedim. Yok dedi 20 dk sürüyorsa düzleştirmen 5 dk sürecek bununla. Kabarık saçlarla gezmeye dewamke 😂 5 dk da uğraşamam 20 dkdan farkı yok benim için 😂
Yok illa duzlestirmen gerekmiyor. Ben işe baslarken kuaföre yaptırmıştım. Mükemmel olmuştu. Yıkayıp cikiyodm. Ahenkli şampuan reklamlarindaki gibi olmuştu. Kabarikligi ve tiftigi de almıştı. Ben o zaman ürünü cekmistm 1500 verince Şubat'ta. Kozmetikten bir litresinin 650liraya aldim o markayı.
on onbeş kere yaparım en az. Bekletip yikicam artık. Nem versin yeter

Formaldehit konusunda dikkatli olmanda fayda var… Ben patoloji laboratuvar teknikeriyim. Ve laboratuvarda sıklıkla kullanılan bir maddedir kendisi… hiç unutmam hocamız şey demişti “ başkalarının kanser olup olmadığını anlamak için kullandığımız şu formaldehitlere sebep sizler kanser olabilirsiniz”… onu lütfen çok basit bir madde olarak görme. Ve teması olabildiğince az, işini olabildiğince çabuk halletmeye bak
Bizim hava temizliyici formaldehite sekiz ayda denk gelip temizlemedi maruz kalmadık demekki çok şükür ne olduğunu da açıkcası hiç araştırmamıştım

Formaldehit konusunda dikkatli olmanda fayda var… Ben patoloji laboratuvar teknikeriyim. Ve laboratuvarda sıklıkla kullanılan bir maddedir kendisi… hiç unutmam hocamız şey demişti “ başkalarının kanser olup olmadığını anlamak için kullandığımız şu formaldehitlere sebep sizler kanser olabilirsiniz”… onu lütfen çok basit bir madde olarak görme. Ve teması olabildiğince az, işini olabildiğince çabuk halletmeye bak
Aa bende patoloji teknikeriyim 🙈 hangi şehirdesin sen

X