2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Osman Gönülalin kati gidaya baslayinca dis fircalayin demesini anlayamiyorum ben,bende mi tuhaflik var olmayan disi niye fircaliyoruz?

Osman Gönülalin kati gidaya baslayinca dis fircalayin demesini anlayamiyorum ben,bende mi tuhaflik var olmayan disi niye fircaliyoruz?
Gida artigi falan kalmasin diye herhalde agiz icinde..Oyle yorumluyorum ben bizim 3 dis var fircayi sokuyorum isiriyor tam fircalama olmuyor su anda ama iste bir kararma gordum ufacik ona endiselendim
Kızlar sizin bebeler dışarıda bebek arabasında uyuyor mu?
Bezen evet bazen hayir..
O yuzden bazi disari cikislarimiz cok keyifli oluyor bazilari cok fena
Normal de olur. Zaten sıcak hava, ekstra bir kata daha gerek yok bence. Benim bebem aşırı terliyor, ince ve ferah giydiriyorum.
Benim de tum yaz en kalin giydirdigim sey zibin idi o bile fazla coooooook sicak gitti butun sene
Nasıl fırçalayacağız o küçük ağızlarını dilinde bile yedikleri var karbonatlı su ile bile silemedim
Parmak fircalar kullaniliyomus en rahat ama benimki isiriyor
Ben dışlerini fırçalıyorum daha doğrusu damaklarını hoşlarınada gidiyor bizim her sabah ritüelimiz el yüz yıkama damak fırçalama diş macunu kullanmıyoruz
Bende de bundan varİsiriyor surekli
Bugun doktora sordum rocs kullanabilirsin dedi 0-3 yas macununu siparis verdim

Bizim dis cikmadi ben fircalamiyorum

Kızlar altıncı ayda girmemiz gereken işitme testine ilk ay geçmiştik fakat risk grubu küvözde kaldık die tekrar istemişlerdi bu hafta girdik okadar zorduki zor uyuttuk büyük çocukken çok zor oluyormuş neyseki çok şükür geçtik bizim gibi giren oldu mu

Nasıl yiyorlar pankeki minik minik parça mı yapıyorsunuz biz daha hiç denemedik bile
Canım ben olgunlaşmış muzu çatalla ezdim biraz sulandırıp içine az un koydum bir de minicik kabartma tozu (sanki pankeke kabartma tozu paketini göstermişim gibi sadece o kadar az ) sonra büyüklüğü bir çay bardağı altı kadar olacak şekilde tavada az zeytinyağı ile pişirdim. Soğuduktan sonra baktım parmaklarımın arasında eziliyor. Toplamda 7 tane çıktı. Birazına Kaysı püresi, kara üzüm ezmesi, karadut ezmesi gibi şeyler sürdüm. Önce emdi sonra kopardı kendisi minik minik yedi. Hepsini değil tabi. İlk korktum ama sonra baktım yiyor. Zaten ağızda iyice dağılıyordu. Öyle yani biz sevdik pankeki. Deneyeceklere şifa olsun şimdiden

Çok saol canım deneyeceğim inşallah

Kızlar evimi su bastı felaket durumdayım. Temiz su ama ugras dur bütün kemiklerim ağrıyor. Ev insaat evine döndü hemen
Geçmiş olsun canım
yarın deneyeceğim inşallah sağolasın cankurtaran anne
Ben dışlerini fırçalıyorum daha doğrusu damaklarını hoşlarınada gidiyor bizim her sabah ritüelimiz el yüz yıkama damak fırçalama diş macunu kullanmıyoruz
bu ritüeli ben de uygulamak istiyorum ama kendime gelmem sabah zor oluyor. Bazen aynada kendime bakıp anayım ben ana falan derken buluyorum kendimi ne
Ben de katılıyorum
ye katılımıdır gene kaçırdım mı
Bende inanırım derler ya nazar insanı mezara sokar böyle örneklerde gördük maalesef allah korusun Allah korusun
ahaha bu söz bana geçen sokakta payladığım kadını hatırlattı. Ben sokak ortasında kadına hiç beklemediği şekilde çemkirince kısık sesle bunu söyledi
çok geçmiş olsun canım çok şükür geçmişsiniz

bu ritüeli ben de uygulamak istiyorum ama kendime gelmem sabah zor oluyor. Bazen aynada kendime bakıp anayım ben ana falan derken buluyorum kendimi
Ben kendimden geçtim zaten çoçuklarım için yaşıyorum gibi bişi oldu. bende aynaya bakıp kendine gel kendi hayatına yavaşça dön diyorum

Ben de şekil konusunda yazayım, bu büyüklükte yapıp ortadan ikiye kesip koyuyorum önüne öyle yiyor. Kendisi becerir öerak etmeyin gözünüz üstünde olur zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…