2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar kurutma makinesinde perde ve tül yıkanmaz olarak geçiyor ama atıyor musunuz? Asmayacagim fazlalik perdeler vardı ıslanan. Onları yıkayıp kurutmaya atmak istiyorum
Ben güneşlikleri kışın çıkarıyorum. Kirli haliyle poşette saklıyorum. Yazın yıkayıp asıyorum. Fon perdelere de tersi
Böyle anlatınca çok pisim gibi geldi

Kızlar kurutma makinesinde perde ve tül yıkanmaz olarak geçiyor ama atıyor musunuz? Asmayacagim fazlalik perdeler vardı ıslanan. Onları yıkayıp kurutmaya atmak istiyorum
Atmıyorum hiç ben. Hatta çamaşır makinasında bile sıkmayı 400 ayarlıyorum çok kırışıyor yoksa. Kurutma zaten ekstra kırıştırıyor. Seyyar çamaşır askısı varsa sırayla üstüne uzunlamasına koyup kurutsanız?

Kurutmaya gerek kalmıyor aslında yıkayıp hemen asmicaksam yatağın üzerine atıyorum kurusun diye çok ıslak çıkmıyor

Kızlar evimi su bastı felaket durumdayım. Temiz su ama ugras dur bütün kemiklerim ağrıyor. Ev insaat evine döndü hemen
Cok gecmis olsun..

kizlar dis fircasi ve dis macunu kullaniyor musunuz?Osman Gonual kullanabilirsiniz diyordu sanki.Bizim miniğin alt disinde ufacik bi lekelenme goruyorum sanki

Atmiyorum.direk asip kurutuyorum asmayacaksam da evdeki kapilara asip kurutuyorum..Nevresimi de kapilara asarim ben evin kapilar genelde dolu😅

Şöyle ki uyku eğitiminde önce saatleri düzenlemek işe yarıyor. Yani yine destekli uyutacaksınız ama ilk 1 hafta saatlerine çok dikkat edip düzenlemek gerekiyor. Mesela sabah 7 de mi kalktı 2 saat uyanık kalıyorsa mutlaka 2 saat sonra uyutmak gibi. Sonra da düzeni gün içinde ona göre düzenlemek. Çocuklar saatinin geldiğini anlıyor böylece. Sonrasında kendi kendine uyutmayı deneyebilirsiniz
Deneyeceğim denemeye çalışacağım 🥹☺️

Cok gecmis olsun..

kizlar dis fircasi ve dis macunu kullaniyor musunuz?Osman Gonual kullanabilirsiniz diyordu sanki.Bizim miniğin alt disinde ufacik bi lekelenme goruyorum sanki
Ben dışlerini fırçalıyorum daha doğrusu damaklarını hoşlarınada gidiyor bizim her sabah ritüelimiz el yüz yıkama damak fırçalama diş macunu kullanmıyoruz

Eklentiler

• IMG_5853.jpeg
    IMG_5853.jpeg
    99,5 KB · Görüntüleme: 32
Bir tanidikla bebemle ilgili konuştuktan sonra söylediğim şeyler değişti. Bugün ikincisi de olunca hayret ettim bayağı. Uykuları çok iyiydi kızımın, deliksiz uyurdu çoğu zaman. Bu tanıdıkla konuştuğumun akşamına başladı berbat uykuları.(Ben hep dişten dedim). Bugün yine konuştuk. Gece uykusuna geçerken memede uyuyor dedim. Kız uyumadı bu gece memede iyi mi, kucakta gez gez gez ancak uyudu. (Belki sadece tesadüf ikisi de, bilemiyorum). Üçüncü görüşümde de bir şey değişirse buram buram kem göz diyeceğim artık.
Hep aynı kişi mi? Ben normalde hiç inanmam öyle şeylere ama bi akrabam var bakışıyla dünyayı aşağı indirir. Kardeşimi çok sevmişti bi geldiğinde çocuğun boğazında elma kaldı o gün. Var öyle insanlar ve isteyerek de yapmıyolar bazen. Söyleme bişey artık ona sen

Kizlar kizimin o kadar cok elbisesi var ki,hicbirini giydirmedim rahat olmaz diye.ne giydircem elbise altina? Siz giydiriyor musunuz?

Hep aynı kişi mi? Ben normalde hiç inanmam öyle şeylere ama bi akrabam var bakışıyla dünyayı aşağı indirir. Kardeşimi çok sevmişti bi geldiğinde çocuğun boğazında elma kaldı o gün. Var öyle insanlar ve isteyerek de yapmıyolar bazen. Söyleme bişey artık ona sen
Ayni kişi. Ben nazara inanırım ama bu kadar spesifik ilk defa fark ediyorum.

X