2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Farkında olmadan evet canım.kendin icin istedigin iyi niyetli olabilir ama yapilan uygulamaya iyi oldu demek yapilani destekler.
Bana iyi oldu yazdim ,uygulamaya iyi oldu degil virgul olmadigi icin yanlis anlasiliyor galiba canim..
“İyi oldu bana , instagram detoksu oldu”
Birak bu zihniyeti desteklemeyi ayni cumlede dahi anilmak istemem..

Mamayi birakmaz diye niye korkuyorsun? Ben basindan beri mamayla besliyorum maalesef kızım emmedi
İlk aylar verdiğimde bırakmamız çok zor olmuştu içmeden durmuyordu
Ben 2022 ağustosta instagramı telefonumdan sildim. Hiç de eksikliğini hissetmiyorum. Ama benim ordan alacak bişeyim yoktu. İşiyle ilgili bişeylere bakan tabi olabilir. Ben de bütün gün burdayım mesela. Herkes başka bişey şaapıyor işte.
Vpnle ekşisözlüğe çok girdim. Başıma bir iş gelmedi. Ama zaten her zaman terörist diye yaftalanma ihtimalimiz var. 🤷‍♀️
Benimde uzun zamandır sosyal medyam yok youtubede takılıyorum
O nun bile shorts sayfası bana çok fazla geliyor keşke orayı kapatabilsem diyorum

Tv ye de bakmam pek
Ama sosyal da değilim sessiz sakin hayata alışmışım çocukluğumuz dan beri

Kızlar bacağımda böyle bir şey oldu sabah kalktığımda 2 3 gündür ilaç sürüyorum ama ilk defa böyle oldu nedir bu doktora gitmeli miyim
Bence egzama oldun, benim de çıkmıştı advantan kullandık geçti. Ama kortizonlu krem günde 1 defa ince tabaka sürdüm. Sende yoksa hamezinc sür umarım fayda eder. Geçmiş olsun. Kolukun fotosunu atıyorum karşılaştırman için, bu sönmüş hali ilk başta kıpkırmızı kabarcıkların içi beyaz/sarıydı

Eklentiler

• IMG_0565.jpeg
    IMG_0565.jpeg
    94,8 KB · Görüntüleme: 32
Anlaşma sağlanmış diye duydum en son. Bil.Müh olarak vpn tavsiye etmiyorum. Bedava peynir fare kapanında olur bu gibi lisanssız kullanımlar sorun çıkartabilir.
Iphone nun kendi VPN si varmış eşim ordan bağlanıyor ben son sürümü güncellemedim bende gözükmüyor ama onun modeli benden bi üst model ondan mı bilmiyorum güvenli dir diyip duruyor bişiy olsun banka hesaplarına vs ozaman sinirlenecem

Bu arada gece beslenmesini kesmeye çalışıyorum sulu mama veriyorum bi haftadır dört ölçeğe bir ölçek mama koyuyorum öyle oyalıyorum tamamen su veriyorum bazen anlayınca bas bas ağlıyor az az ölçek düşüreyim dedim oda tutmadı nasıl keseceğim anlamadım birşey kızım öyle değil oğlan çok fena ya nasıl kestiniz arkadaşlar bi önerisi olan varsa yazsın lütfen

Bu arada gece beslenmesini kesmeye çalışıyorum sulu mama veriyorum bi haftadır dört ölçeğe bir ölçek mama koyuyorum öyle oyalıyorum tamamen su veriyorum bazen anlayınca bas bas ağlıyor az az ölçek düşüreyim dedim oda tutmadı nasıl keseceğim anlamadım birşey kızım öyle değil oğlan çok fena ya nasıl kestiniz arkadaşlar bi önerisi olan varsa yazsın lütfen
Gece meme bağımlısıydı oğlum güya emzirmiyorum ama arada çığlığı basıyor dediğin gibi
Meme bende olduğu için ben yaklaşmıyorum uyanınca eşim hemen bardaktan su içiyor çoğu zaman tekrar uyuyor ama sık sık kalkıyor
Bu gece şöyle bir şey yaptık
Keçi sütü aldık komşudan
Gece eşim vermiş uyku arası biberonu içmiş uyumuş bu sefer biberona başlatmış oldum olmuyor ya ne yapacağımu bende bilmiyorum saçmaladık iyice

Sağl
Bence egzama oldun, benim de çıkmıştı advantan kullandık geçti. Ama kortizonlu krem günde 1 defa ince tabaka sürdüm. Sende yoksa hamezinc sür umarım fayda eder. Geçmiş olsun. Kolukun fotosunu atıyorum karşılaştırman için, bu sönmüş hali ilk başta kıpkırmızı kabarcıkların içi beyaz/sarıydı
Sağlık ocağına gideyim belki anlat

Kızım bu saatlerde bir sey yemiyor agliyor 😑
Günlerdir vicdan azabi cekiyorum.yemek yediremiyorum diye bugün sebze püresi yaptim.tadina bile bakmadi agladi uyudu

Normal bildiğimiz makarna, evde Nuh'un Ankara vardı ondan yaptım. Bayağı hasladim, yedirirken üstüne z.yagi. Çatalla ezip vereceğim. Gecen gün denemiştim sevmişti, şimdi de kıymalı yaptım bakalım.
Ben makarnalutfenden aldim sebzeli makarna.Yemedi hic.Tadini mi sevmedi formunu mu sevmedi bilmiyorum bi baska makarna denicem

Kızlar bebem yoğurt yediğinde yüzü kızarıyor parça parça, sivilce oluyor, ertesi gün yatışıyor. Doktora sorduğumda asitli olduğundan yapar yüzünde yerken kalanlar ama vücutta döküntü vs yoksa çok önemsemiyoruz, vücut alışkanlık geliştirecek dedi. Sizde böyle bir şey oldu mu? Yemek yedirirken silmek istemiyorum yüzünü ama yoğurt yerken siliyorum mecbur.

X