2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bizde üç öğün yiyoruz bir öğünü meyve bu saatelerde
Birde sütüme güvenemediğim için yatarkende mecburen ayran çorba tarzı bişey yedirip yatırıyorum
Somurup sonurup atıyor kalanlarıda ağzına tıkıştırıyorum😁
Ben hala püre yapip veriyorum cesaret edemiyorum ya bogazina kacarsa diye.nasıl mudahale edecegimi de bilmiyorum öyle bir durumda

Evet düşmesin diye öyle oluyor ama altta ters u şeklinde olan fermuarı açıyorsun ilerde ordan kendi girip çıkıyormuş öylede artısı var
Ben kalın yatak aldım onu koyunca çok engin olmuyor bizimki
Kendi odasinda yatarsa o acma yeri ise yarayabilir ama anne yani olunca kullanamayiz gibi

Kızım 7 ayı doldurdu hala dişi cıkmadı kızlar.sizin bebekleriniz ne durumda? Yazısmalarınızı okumaya calısıyoruk simdi ķız uyanmadan

Kızım 7 ayı doldurdu hala dişi cıkmadı kızlar.sizin bebekleriniz ne durumda? Yazısmalarınızı okumaya calısıyoruk simdi ķız uyanmadan
İki gündür su içirirken çıtçıt ses geliyor. Kızın 11. Ay çıkmıştı hepsi bir anda arka arkaya.
Ben oğlanı başka odaya koydum çoktan. İçeri yatırıyorum dışarı çıkıyor, dışarda yatarsa içeri giriyor 😂

Eklentiler

• IMG_3641.jpeg
    IMG_3641.jpeg
    245,9 KB · Görüntüleme: 35
Yok yatmıyorum. Uykum çok rezil. Böyle bile en ufak seste uyanıyorum.
Ben birakamam tek ya bir sey olursa diye.1 aydir dogru düzgün uyku uyumadim zaten.saat basi ya da yarim saatte bir uyaniyor 😑 bi 3 gun once bir aglama krizine girdim yine tukendim diye bu isin sonu psikolojik destek sanirim,esimle de aram iyi gitmiyor perisan haldeyim

Ben birakamam tek ya bir sey olursa diye.1 aydir dogru düzgün uyku uyumadim zaten.saat basi ya da yarim saatte bir uyaniyor 😑 bi 3 gun once bir aglama krizine girdim yine tukendim diye bu isin sonu psikolojik destek sanirim,esimle de aram iyi gitmiyor perisan haldeyim
İlk bebeklik dönemindede seni çok yoruyordu sanki bu bebiş

İlk bebeklik dönemindede seni çok yoruyordu sanki bu bebiş
Evet ilk 4 ay da gaz sancisindan cok cektik katila katila agliyordu 😔 şimdi de uyumuyor bu kadar zor olmak zorunda miydi diyorum,ne bel ne sırt ne bacak ne kol bilek kaldi,her yerim agriyor uyku uyuyamayinca da vucut toplamiyor,kendimi yasli hissediyorum hic saglikli degilim diye agliyorum gucüm tükendikce

X