2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Hamilelikte emzirebiliyorsun doktoruna danış herhangi bir düşük tehlikesi olmadığı müddetçe sakıncası yok

Derindondurucuya şokladım koydum. Otları kıydım koydum acayip kolay oldu böyle. 4tane dereotu hazırladım bikarbonatlı suyla dört beş defa suyunu değiştirdim nasıl kumluymuş. Bir daha taneyle dereotu alıp musluğun altinda tutup yiyemicem asla.
Neyse bu şekil cok pratik oluyor. Bugün iki kavanoz yaptım. Sonrada fasulye eklicem içine.

Dolaptan çıkarınca foto atar mısın son halini? Hazırlarken atmıştın da.

Fotoğraf burada
Fotoğraf
Dolaptan çıkarınca foto atar mısın son halini? Hazırlarken atmıştın da.
Bu haşlanmış şoklanmış ve dondurucudan çıkmış hali canım, ayrı ayrı kaplara koydum. Bunu da haftalık ortak kaba koydum ki açıp durmuyum her birini diye.
Renginin böyle olmasının sebebi hasladigin anda buzlu suyla soğutuyosun rengi kaybolmuyor ve daha sağlıklı diyorlar. Otları da çekerim. Denizdeyiz simdi
Boyun simidini daha önce konusmustuk. Gölgeli simidi kaybettm diye buna bi sans verdim.Dalga olmadığı müddetçe kullanılabilirmis.

Eklentiler

• 20240720_113302.jpg
    141,1 KB · Görüntüleme: 47
Maşallah benzer bir foto bizdede var boyunluk güzel ama dalgalı olunca su geliyor yüzüne

Eklentiler

• IMG_1180.jpeg
    109,7 KB · Görüntüleme: 42
Maşallah benzer bir foto bizdede var boyunluk güzel ama dalgalı olunca su geliyor yüzüne
Maşallah, küçük abiye
Bununda tentesi yok. Sabah 7de geldiğimiz için gölgede durduk hadi de güneş gelince yakar. Simidi kaybettigime üzülüyorum bu sezon çıksaydı bari

Maşallah, küçük abiye
Bununda tentesi yok. Sabah 7de geldiğimiz için gölgede durduk hadi de güneş gelince yakar. Simidi kaybettigime üzülüyorum bu sezon çıksaydı bari
Bir sabah bir Akşamüstü girdirdin ama beyaz çocuğum esmerleşti
Tenteliside mi varmış

Benimki bu boyunluktan nefret etti. Tenteli olan da patladı. Neyse bu sene daha gitmeyiz inşallah.
İyi eğlenceler.

Popodaki pişiğin üzerinde minik beyaz noktalar olması mantar mı oluyor kızlar sanki burda öyle bi konuşma geçmişti ama tam hatırlayamadım
Evet canım bizde olmuştu trosyd kullandık geçti çok şükür 3-4 gün içinde
Tabiiki çok güzel bi düzen maşallah ben de 2 öğün veriyorum birini akşama yakın veriyorum öğlen de yoğurt kefir veya meyve arasında döndürüyorum

Kızlar benim oğlanın alt iki dişi çıkmıştı. Şimdi üst ikiden değil de üst yandaki kesici diş patlamış. Bir kaç gecedir ağlayarak uyanıyordu dişe yormuştum ama yer ediniyor diye düşünmüştüm bi de üst ikiyi bekliyordum

Bebislerin yemeklerine salça katan var mi tuzsuz bebek salçası var alsam mi diyorum sanki dah lezzetlisi olur yer gibi düşünüyorum gerçi domatesi ne zaman tattırabiliyoruz

Bebislerin yemeklerine salça katan var mi tuzsuz bebek salçası var alsam mi diyorum sanki dah lezzetlisi olur yer gibi düşünüyorum gerçi domatesi ne zaman tattırabiliyoruz
Domates 12. Ay diye biliyorum canım. Kapya biber salçası tarifi gördüm ama denemedim ben her gün tarhana veriyorum, onda da kapya biber var diye şimdilik salça ihtiyacı hissetmedim ama tarifi beğendim. Nefisyemektarifleri sitesinden.

Eklentiler

• IMG_3593.jpeg
    106,7 KB · Görüntüleme: 30
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…