2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Benim kız su icemiyor ya suluktan icemez diye alistirma bardagi aldim ondan da icemiyor.normal bardakla verince yaliyor akita akita.kasikla veriyorum bende.siz nasil veriyorsunuz suyu?

Benim kız su icemiyor ya suluktan icemez diye alistirma bardagi aldim ondan da icemiyor.normal bardakla verince yaliyor akita akita.kasikla veriyorum bende.siz nasil veriyorsunuz suyu?
Benimki de biberon ve alıştırma bardağıyla akıtıyor. Kaşıkla bana fenalık geliyor. Fincanla içiriyorum. Daha iyi hem bardağa alışmış olur. En iyi onu beceriyor.

Benimki de su içmeyi seviyor aslında ama sadece kaşıkla güzel içiyor. Bardaktan içemiyor, akıtıyor. Biberondan da içmiyor. Ne yapmak lazım hiç bilmiyorum.

Cevız ne zaman verılıyor?
Ben daha seftalı tattırmadım

Biberonla verıyorum ben, cok guzel ıcıyor
Alıstırma bardagindan beceremedi ıcmeyı, heryerınıı ıslatıyor

Ben şehriye çorbası vs yapmak istiyorum artık, malum biz aylar evvel ek gıdaya geçtik. İçine baharat girilir mi acaba
Ben şehriyeye başladım ya hatta bugünde yapacağım. Bir an önce bizim yediklerimize alışsın istiyorum. Baharatta ben naneli çorba yedirdim bi şey olmadı çok şükür. Ama başka baharat kullanılır mı bilmiyorum.

Nasıl yapacaksın yazar mısın?

Ya dişleri çok sqncilandigindan mı acaba? Yoksa neden bu kadar ağlasın bizimkide agliyo uykuya geçişlerde ama senin bebeğin kadar değil

Suyu biberonla ya da alıştırma bardağıyla içmiyor ben de kaşıkla ya da biberonun başlığını çıkartıp altını bardak niyetine kullanarak içiriyorum yarısı üstüne dökülüyor ama napayım yeter ki içsin
Cam bardağı ısırmaya çalıştığı için biberon daha iyi oluyor bizim için

Ceviz ben 2 hafta önce başladım, bugün de mamasına ekledim.. şeftali benim
Bebeğimde pişik yaptı 2 gün üst işte verince, kesince geçti eğer öyle bişi olursa bırak diye yazıyım dedim canım
Ben de onu verecektim, hiç vermiyim o zaman şimdi. Zaten antibiyotikten pişik oldu.

Sehroyeleri blendrden gecitiyor musun pisince

Ya dişleri çok sqncilandigindan mı acaba? Yoksa neden bu kadar ağlasın bizimkide agliyo uykuya geçişlerde ama senin bebeğin kadar değil
Dis sancısını artık anlıyoruz. Bizim burada kızım gibi olan bebeklere titiz bebek deniyor. Bir ya da bir buçuk yaşında ancak düzeliyor diyor kızım gibi bebek büyütenler. İstemediği her şeye ağlayarak tepki veriyor ağlama+ bağırma daha doğrusu. İstanbul'daki ebemiz de Ece böyle bir bebek, değişmeyecek demişti. Mizmizligina, titizliğine alıştım ama en azından uyku için bir şansım varsa denemek istiyorum uyku eğitimiyle. En azından üç dört ağlama az olurduEmin de olamıyorum bir yandan iyi mi kötü mü diye. Kalakaldım öylece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…