2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
İshali devam edıyor mu canım? Rota bu ara cok yaygın
Canım böyle çok cıvık değil mukuslu biraz su gibi olsa aklıma gelirdi aşı da olduk biz evet ama maalesef çok yaygın devam ederse acile birdaha goturcem öğleden sonra düşmezse şimdi soydum soğuk ıslak bez uyguluyorum dolven verdim calpol kesmeyincede

Perşembe 9 buçukta otobüse bindik gece 3 gibi başladı şu anda soydum çocuğu ıslak bez uyguluyorum canım
3 gün normalmis canim.3 günden sonra düsmezse doktora gidilirmis bizim doktor öyle söyledi.tabi ben tecrubesiz ates görür görmez götürup antibiyotik kullandim sen yapma 3 gun bitimi dusmezse öyle götür doktora.bizim de 3 gun sonra gecmisti ates

Kizlar ateş sürekli devam ediyor hastane 38.5 ten sonra müdahale ediyor 38.3 sürekli ılık duş calpol herşeyi yaptım yanıyor ne yapmalıyım başına böyle gelenler oldumu
Günaydın canım bizimde aynı. Dün doktora götürdüm ben ateşini bile ölçmedi boğazına baktı sırtını dinledi. Ateşini düşürmeye çalışın dedi ishali önemsemedi bile. Calpol içmiyor çıkarıyor diyince fitil verdi bize. O iyi geldi ama sürekli inip çıkıyor yani. Bol bol emzir dedi bir de sıvı kaybından dolayı. Gece 38.8 oldu ateş bende soydum Calpolu verebildim bu sefer az da olsa her yerine soğuk bez koydum biraz olsun hafiflemiş sabah yine fitil verdik şimdi düşmüş ama sürekli inip çıkıyor. Yani hastanede de bir şey yapmıyorlar.

Neslihaann pişik için yeşil olan klasik arko krem kullandın di mi? Travazol ve hamazinc etki etmiyor, bi de ondan aldım bakalım inşallah etki eder.
Evet onu kullandım hamazinc ve travazol bi etki etmemişti bi kac gün arko kullandım sadece.ciş bile yapsa hep yıkadım en önemlisi hep kuruladım iyice kurulayıp havalandırdım düzelmeye başlayınca sudocrem aldım sadece yapınca kızarık olan yerlere bi açmada yıkayıp arko bi açmada sudocrem sürdüm sonra kremleri tamamen bırakıp sabah uyanınca akşam yatarken yıkadım kış ayıydı her sefer yıkamayı o yüzden kesmiştim ama her alt açmada mutlaka iyice kurulayıp hep havalattim öyle bezledim.şimdi pişik kremi falan hiç kullanmıyorum sürekli kullanmakta bence pişik yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…