2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bakınız böyle bir şey 😍

Eklentiler

• 20240629_162639.jpg
    20240629_162639.jpg
    89,9 KB · Görüntüleme: 57
Masallahh 🥰 benım kız keltoş kaldı ya
Aslında var sac ama sarı hıc gorunmuyor 🫣
Duvar kagıdı mı o, ne guzelmıs oyle 🩷

Yok yapıştırma sticker, klimacilar var evde dağınığım

Eklentiler

• 20240629_163627.jpg
    20240629_163627.jpg
    78,5 KB · Görüntüleme: 58

Tasindin mi canim ne durumdasin?

Çok hos, biz de duvar kagıdı var, kaldırır mı acaba, malum kiradayız

Emziren anneler, benim meme uçlarım tahriş olmaya başladı galiba. Kız ilk alırken hafiften canım acıyor. Doğum öncesi ve sonrasında sadece gümüş kapak kullandım, hiç yara-tahriş-acı vs olmamıştı. Yeniden gümüş kapak mi kullanmam lazım, yoksa kendiliğinden geçer mi acaba?

Emziren anneler, benim meme uçlarım tahriş olmaya başladı galiba. Kız ilk alırken hafiften canım acıyor. Doğum öncesi ve sonrasında sadece gümüş kapak kullandım, hiç yara-tahriş-acı vs olmamıştı. Yeniden gümüş kapak mi kullanmam lazım, yoksa kendiliğinden geçer mi acaba?
Bana doktor 2 tane krem vermişti göğüs ucum kanıyordu ilk zamanlar. İlki biraz ağır bir krem sabah akşam 1er kere sürüyordum kızı emzirmeden yıkıyordum göğsümü. 2. krem garmastan, bunda her emzirmeden sonra sürüyordum, bir sonraki emzirmenden önce yıkamana gerek yok dediler ben bi siliyordum ıslak pamukla. Bence garmastan’ı deneyebilirsin gümüş kapakla birlikte iyi gelir.

Gece ateşi 38.5 oldu duşa soktuk hemen. Bu sefer içirebildim calpolu 4 e kadar uyumadı hep döndü durdu. İshal olmuş ayrıca enfeksiyon mu kaptı acaba diyip duruyorum sürekli 🤦🏼‍♀️ karnı ağrıyor bu sebeple çünkü gazı var gibi ıkınıp sıkıldı hep üşüttü belkide bilemiyorum. Calpol ve duştan sonra düştü ateşi ama sürekli inip çıkıyor şimdi. Ama 38.5 olmadı bir daha. Hastaneye götürsem bir şey yaparlar mı yani burda annemlerdeyim devlete götürebilirim ancak ve ilgilenmezler diye düşünüyorum hiç bebeği götürmedim ama bizim bile yüzümüze bakmıyorlar.
Geçmiş olsun Benim de kızım aynı ishal gibi ateşi sürekli çıkıyor 11 saat yol geldik otobüsle otobüste başladı doktora gittik devlete idrar testi yaptırdık temiz çıktı şükür ya dişten yada aşı etkilemistir dedi

Bana doktor 2 tane krem vermişti göğüs ucum kanıyordu ilk zamanlar. İlki biraz ağır bir krem sabah akşam 1er kere sürüyordum kızı emzirmeden yıkıyordum göğsümü. 2. krem garmastan, bunda her emzirmeden sonra sürüyordum, bir sonraki emzirmenden önce yıkamana gerek yok dediler ben bi siliyordum ıslak pamukla. Bence garmastan’ı deneyebilirsin gümüş kapakla birlikte iyi gelir.
Teşekkür ederim 🍀

Emzirmeye baslamadan once gogsunuzu sikip akan sutu gogus ucuna dagitin bana iyi gelmisti bu.Bir de mumkun oldugu kadar havalandirmak gerekiyor..Eger hassaslasmis gogus ise temas eden herseyde daha cok tahris oluyor

X