2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Masallahh benım kız keltoş kaldı ya
Aslında var sac ama sarı hıc gorunmuyor
Duvar kagıdı mı o, ne guzelmıs oyle

Yok yapıştırma sticker, klimacilar var evde dağınığım

Eklentiler

• 20240629_163627.jpg
    78,5 KB · Görüntüleme: 58
Tasindin mi canim ne durumdasin?

Çok hos, biz de duvar kagıdı var, kaldırır mı acaba, malum kiradayız

Emziren anneler, benim meme uçlarım tahriş olmaya başladı galiba. Kız ilk alırken hafiften canım acıyor. Doğum öncesi ve sonrasında sadece gümüş kapak kullandım, hiç yara-tahriş-acı vs olmamıştı. Yeniden gümüş kapak mi kullanmam lazım, yoksa kendiliğinden geçer mi acaba?

Bana doktor 2 tane krem vermişti göğüs ucum kanıyordu ilk zamanlar. İlki biraz ağır bir krem sabah akşam 1er kere sürüyordum kızı emzirmeden yıkıyordum göğsümü. 2. krem garmastan, bunda her emzirmeden sonra sürüyordum, bir sonraki emzirmenden önce yıkamana gerek yok dediler ben bi siliyordum ıslak pamukla. Bence garmastan’ı deneyebilirsin gümüş kapakla birlikte iyi gelir.

Geçmiş olsun Benim de kızım aynı ishal gibi ateşi sürekli çıkıyor 11 saat yol geldik otobüsle otobüste başladı doktora gittik devlete idrar testi yaptırdık temiz çıktı şükür ya dişten yada aşı etkilemistir dedi

Teşekkür ederim

Emzirmeye baslamadan once gogsunuzu sikip akan sutu gogus ucuna dagitin bana iyi gelmisti bu.Bir de mumkun oldugu kadar havalandirmak gerekiyor..Eger hassaslasmis gogus ise temas eden herseyde daha cok tahris oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…