2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Oyuncak yumurta eşleştirme kim bahsetmişti. Bugün bimde vardı hemen aldım. Bunu nasıl oynasın bebis anlayamadım zor değil mi ayına göre şuan onları top gibi görür sanırım
Şu bul tak oyuncaklar var ya, kare üçgen beşgen. Onlarla aylarca oynattım ama hep amacı dışında oynadı, sonra bi gün aldı eline hepsini tak tak diye yerine doğru şekilde taktı 😂 seninki de şimdi top top oynasın işte.

Berbat bir ek gıda baslangiciydi.agzina alip alip geri cikardi yemedi,her yer kirlendi ne kiyafet kaldi temiz ne vücudu ay sinir krizi gecirecektim agladi durdu.mamasini verdim rahatladi sonra. Yiyemedi sanirim daha nasi püre haline getirilir
Soydur bezle yedir. Benim sinirlenmiyim diye banyoda yedirmişliğim var. 30 mn mama yap, içine ekle ekle, istediğin kıvama getir.

Berbat bir ek gıda baslangiciydi.agzina alip alip geri cikardi yemedi,her yer kirlendi ne kiyafet kaldi temiz ne vücudu ay sinir krizi gecirecektim agladi durdu.mamasini verdim rahatladi sonra. Yiyemedi sanirim daha nasi püre haline getirilir
Yeni başladıysan Tadım yapıyor daha illa yesin yada doysun diye bi gayemiz yok sakin ol benimkide yemiyor ver önüne dokunsun tanısın incelesin agzina getirsin kirlensin yıkarsın geçer.birde ilk başlangıçta neden sebzeleri karıştırmanı istedi ki doktorunuz tam tersi tek tek ver ki herseyin tadını bilsin damak tadı oluşsun.aman kirlenmesini ben birincide yaptım sürekli müdahale etmekten oğlum hep sinirleniyordu bu sefer saldım relax yere kopar at piknik örtüleri varya onlardan seriyorum yedirdikten sonra topluyorum böyle mutlu

Elini kasiga tabaga bir atiyor hepsi disari.agzina alip geri cikariyor ay kabustu oyun oynadi resmen,kasigi aldigimda da agladi.yarin hem ayri ayri hem karisik yapayim.daha da pure hale getirmek lazim sanirim.3 rengi de tatsin diye karistirmami istedi.yarin daha relax olucam cok hazirliksizmisim onu anladim
Yeni başladıysan Tadım yapıyor daha illa yesin yada doysun diye bi gayemiz yok sakin ol benimkide yemiyor ver önüne dokunsun tanısın incelesin agzina getirsin kirlensin yıkarsın geçer.birde ilk başlangıçta neden sebzeleri karıştırmanı istedi ki doktorunuz tam tersi tek tek ver ki herseyin tadını bilsin damak tadı oluşsun.aman kirlenmesini ben birincide yaptım sürekli müdahale etmekten oğlum hep sinirleniyordu bu sefer saldım relax yere kopar at piknik örtüleri varya onlardan seriyorum yedirdikten sonra topluyorum böyle mutlu

Elini kasiga tabaga bir atiyor hepsi disari.agzina alip geri cikariyor ay kabustu oyun oynadi resmen,kasigi aldigimda da agladi.yarin hem ayri ayri hem karisik yapayim.daha da pure hale getirmek lazim sanirim.3 rengi de tatsin diye karistirmami istedi.yarin daha relax olucam cok hazirliksizmisim onu anladim
Ama 2 yaşına kadar falan genelde böyle davranıcak, öyle ağzını açıp uslu uslu kaşık beklemiycek malesef 🤦‍♀️ sonra laftan anlıyorlar işte.

Kızım aşırı anneci oldu. Yabancılardan hiç hoşlanmıyor. Yani gezerken bimde felan değil de onların gelip sevmesine de değil. Taşıniyorum mesela mobilyacilar var agliyor ve korkuyor. Asla kucagimdan kımıldamak istemiyor. Huysuz oluyo. Uyumak bile istemiyor vucudumdan ayrilmamak için.

Kızım aşırı anneci oldu. Yabancılardan hiç hoşlanmıyor. Yani gezerken bimde felan değil de onların gelip sevmesine de değil. Taşıniyorum mesela mobilyacilar var agliyor ve korkuyor. Asla kucagimdan kımıldamak istemiyor. Huysuz oluyo. Uyumak bile istemiyor vucudumdan ayrilmamak için.
Oy kıyamam ❤️

Bu aylarda yabancılama başlarmış genelde. Ve de anneden ayrılamama yapışık olma durumu.

Bizimki de bu ara gündüz kuş uykuları uyuyor resmen, azıcık uyuyup hop uyanıyor. Uykusunu alamayınca da mızmız oluyor -zaten mızmız daha da fenalasiyor-
Osman Gönülal iki uyku diyor, benim kız ilk defa bugün beş gündüz uykusu uyudu :cry:
Gündüz de hic uyumuyor 2 gündür dogru düzgün,bir yarim saat uyudu ek gıda öncesi 😭 uyutamadim ne bilek ne kol kaldi ya.oturuyor karsimda simdi.dedigin gibi gündüz agladi sürekli.

Kızlar ateş kaç olunca doktora götürmemiz gerekiyordu? 37.9 şu an. Duş aldırıp yatırdım ama calpol içiremedim çok ağladı vermeye çalışırken verdiğimi de kustu sakinleşince de içiremedim.

X