2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kafam karisti simdi meyveyle baslayan yok mu hic?
Yaşlı doktorlar meyveyle başlatıyor genelde, bunu gözlemledim çünkü biri yaşlıydı benim
Doktor meyve meyve suyu ve yoğurtla başla dedi, diğeri sebzelerle başla dedi sonra bebekler tatlıya alışınca sebzeyi istemeyebiliyorlar dedi… ben sebzeyle başladım, 4-5 gün sonra armut ekledim
Kabiz olmasın diye vs… bence sebzeyle başla canım 😅

Yaşlı doktorlar meyveyle başlatıyor genelde, bunu gözlemledim çünkü biri yaşlıydı benim
Doktor meyve meyve suyu ve yoğurtla başla dedi, diğeri sebzelerle başla dedi sonra bebekler tatlıya alışınca sebzeyi istemeyebiliyorlar dedi… ben sebzeyle başladım, 4-5 gün sonra armut ekledim
Kabiz olmasın diye vs… bence sebzeyle başla canım 😅
Benim doktor orta yasli ya 😄

Eskiden öyle başlatıyorlarmış diye biliyorum ben, sen bilirsin canım tabi 😅
Secimi bana birakti hem sebze hem meyve püresini anlatti,hangisiyle baslarsan bir hafta sonra digerini de 2.ögün olarak ekle dedi,bana meyve kolay geldi,sebze almadim simdi düsunuyorum kim cikacak tekrar 😄

Kızlar doktordan geldik 850 gr almis cok dedi doktor,istedigim 400 gr dedi.yani sizin bebislerinizin kilo alimi normal olanmis.gece beslenmesini kesmemiz lazim, günduz de en erken 4 saatte dedi 🤦‍♀️ ac degil aliskanliktan iciyor dedi, nasil yapicam bilmiyorum gece de uyanip agliyor 😑 yarin basliyoruz ek gidaya ben meyve püresiyle baslicam,meyveyle baslayan var mi daha pratik geldi.haftaya sebze püresini de eklicem.meyveleri pazardan aldim gelirken,esim organik almicak miyiz diyor ben allak bullak
Meyvelerden tarla ürünü olan meyveleri almaya çalış özellikle sor ve meyve ile başlama tatlı oldukları için malum sebzelerle bir şekilde başla. Meyveleri ayrıca tek başına verme yoğurtla Belki o Şekerdir tadı biraz kessin

Secimi bana birakti hem sebze hem meyve püresini anlatti,hangisiyle baslarsan bir hafta sonra digerini de 2.ögün olarak ekle dedi,bana meyve kolay geldi,sebze almadim simdi düsunuyorum kim cikacak tekrar 😄
Evde patates veya havuç yok mu? Bunlar bizde hep oluyor.
Bi de iyileşti mi kızın? Hastayken pek yemiyorlar. Ben bugün çeşit çeşit yedirmeye uğraştım, istemedi 😕

Meyvelerden tarla ürünü olan meyveleri almaya çalış özellikle sor ve meyve ile başlama tatlı oldukları için malum sebzelerle bir şekilde başla. Meyveleri ayrıca tek başına verme yoğurtla Belki o Şekerdir tadı biraz kessin
Doktor yogurt olayina hic girmedi saniyorum 1 ay sonra falan

Kızlar dunden bu yana her bezde az az Kaka var, silmekten tahrıs oldu sanırım kıpkırmızı oldu, buna pişik mı diyoruz, daha hıc boyle bıseyle karsılasmaadım, yarın mama dısında bısey vermesem mi? Sudokrem kullanıyorum.. Cok moralım bozuldu ya..
Acaba alerji mı seyrediyor.. Farklı bir urunle devam da etmiyorum..

Kızlar dunden bu yana her bezde az az Kaka var, silmekten tahrıs oldu sanırım kıpkırmızı oldu, buna pişik mı diyoruz, daha hıc boyle bıseyle karsılasmaadım, yarın mama dısında bısey vermesem mi? Sudokrem kullanıyorum.. Cok moralım bozuldu ya..
Acaba alerji mı seyrediyor.. Farklı bir urunle devam da etmiyorum..
Vajinasi ve poposu sürekli kırmizi benim kızımin alerjik oldugundan.pisik degil canim o biz de pisik olmadik hic

Ben havuç patates yoğurt üçlüsünden sonra kayısı verdim bi gün sıkılmasın diye şimdi kabak bezelye muz diye devam etmeyi planlıyorum. Meyveyi gelecek haftaya bırakırsan daha iyi olabilir.

X