2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Aa hangi ürünleri almalıyız ya
Tariflerde cok kullanılan ürünler irmik, tambugday unu, yulaf, yulaf unu, pirincı unu, pekmez cesıtleri, tarhana, tuzsuz zeytin, Labne, lor
Ek olarak bı kac muhallebi cesıdı aldım balkabaklı ürünlerden aldım, Balkabagi tattıramadım ben.. Memlekete gidince tattırıcam..

Ben kanguru kullanamadım ya belım ve sırtım tasıyamıyor, esım kullaniyor kanguruyu, son bir ıkı haftadır rahatsız oluyor kanguruda, artık onu da kullanmıyoruz
Her bebek farkli cidden benim kız görur görmez nasil seviniyor cirpiniyor ya da alismadan da kaynakli olabilir, dogdugundan beri slingle sonra da kanguruyla devam ettik biz evin icinde hep.bebek arabasinda durmamaya baslayinca kanguruyla devam ettim kurmadim hic arabayi,arabayi da denesek bi iyi olur aslinda ama kanguru daah pratik geliyor her yere kolay girip cikabiliyorum,aslinda bende de fıtık var ama etkilemiyor o kadar

Arabada oto koltuguna mı koyuyorsun?

Ben bimde gördüm geçen gün deniz kızı modeli vardı tek kalmış evde banyoda küvet içine girerken giydirmek için aldım çok tatlı oldu

Afiyet olsun bebişe Ben de yarın muz vereceğim

Hala puset mı kullanıyorsunuz?
Bir iki hafta once biraktik puseti biz
Ayyy bana da hayırlısıyla nasip etsin ya inşallah çok ara vermeden ikinci olsun istiyorum. Yasa da çıkarsa müthiş olur. Hayırlısıyla tabi.
Ben de galiba
Ilk aylarda bir daha asla,bu insanlar nasil ikinci ucuncu cocuk yapiyo diyordum ama son zamanlarda sicak bakmaya basladim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…