2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ay ben de başlamak istiyorum planlamaya. Aklımda hiçbir şey yok henuz. Doğumda hediyelik dağıtmamıştım ben biraz pişmanım. Dogum gununde guzel bir anı yaratmak istiyorum ben de. Bulursan bizimle de paylaş lütfen

Oyy inşallah doğum gününde her şey gönlüne göre olur ben organizasyon tuttum açıkçası. Mekan da tuttum. Konseptli doğum günü yaptıracağım. Peri kızı konsepti olacak yapan organizasyon da daha önce peri kızı üzerinde çalışmamış. O da bütün seçenekleri bana atıyor, ben hangisini beğenirsem onu alıyor. 3d arka planlar, yanlara maket mantar ve peri kızları, maket pastası falan şimdiden hazır. Organizasyoncu seçtiğimi satın alıyor. İlk sende çalışacağım. Senin gönlüne göre olsun. Arkadan bu konsepti seçenler senin seçtiklerini kullanacak dedi. İlk olmanın artılarını yaşıyorum şimdii 2 tane palyaço da tuttum. Gelen cocuklara yüz boyama, balonla şekil yapma ve baloncuk sıkma olacak. Güzel bir seyler planlıyorum ama bakalım. Hediyelikleri de bulabilsem çok iyi olacak

Çok fazla mahalle baskısı gelmezse ben aile arasında sade bir şey yapacağım. Arkadaşlarım hep 1-2-3 yaşında yaptılar ama gözlemlediğim; bu bebelere eziyet oldu, zaten bir şey anlamıyorlar ve kalabalıktan gerilip ağlıyorlar. Hedefim kreş vs gitmeye başladığında arkadaşları odaklı, kendi eğlenebileceği bir doğumgünü yapmak.

Ama yapacaksan foto yükleyip kişiselleştirileceğin doğumgünü konseptlerine bak örn. Popcorn kutusuna, bebek suyuna etiket, bebişin fotosunun olduğu kürdanlar olabilir;

Ailelere hediye yaptırırım muhtemelen sosyopix’ten 2025 yılı takvimi baktım şuanda ürünlerde gözükmüyor yılbaşına doğru koyarlar muhtemel.

Aslında en güzeli, en doğrusu o. Dediğin gibi bu zamanlarda anlamıyorlar… ben eşimin tarafına yakın oturuyorum. Onlarla da olanlar malum , anlaşamıyoruz biz de dedik ikk doğum gunu, burada yapmayalım. Bebekte her seye de bizimkiler koşturmuştu. Yalova’da benim tarafıma yapalım dedik biz de… öyle olunca da sonrakiler küçük olur, hep böyle yapamayız. Bunu büyük, güzel bir şey yapalım dedik. Öylelikle böyle bir şeye kalkıştık yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…