2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Çok geçmiş olsun Doktor konusunda açıkçası ben çok sinirlendim. Böyle bir zamanda ulaşamayacaksak peki ya daha kötü olsaydı. Sonuçta normal zamanda her doktora ulaşmak mümkün özel takibinde olan bebişi keşke bu kadar zor durumda bırakmasaydı.

Dogumdan itibaren

Acikcasi biraz ben de kizdim.bayram diye bakmiyor muhtemelen,bir gün sonra dönüyor mesajima.bugün dönmüs antibiyotigi 1 hafta kullanalim diye ben coktan biraktjm cvp vermeyince napim

Acikcasi biraz ben de kizdim.bayram diye bakmiyor muhtemelen,bir gün sonra dönüyor mesajima.bugün dönmüs antibiyotigi 1 hafta kullanalim diye ben coktan biraktjm cvp vermeyince napim
Karışmak istemem ama bu durumdan rahatsızlık duyduğunu belirtebilirsin. Çünkü bu çok acil bir durum. Doktorum elim ayağım benim ona sormadan hiçbirşey yapmıyorum ya yanlış yapıyorsam diye. Ben belki doktorumu değiştirirdim sonuçta uzun bir süreç acil durumda ulaşmam gerekiyor.

Doktoru da yeni degistirmistim

Bioderma kullaniyorum ben surekli suruyorum ama tekrarliyor sonra

Anneanne bakabiliyorsa en iyisi o bence de iste her zaman mumkun olmuyor

Kızlar Ankara, İstanbul ve İzmir’deki anneler için eğitimli bakıcı desteği programı var. Bu illerdeki SGKlı yani 4a’lı anneler başvursun. E devletten yapılıyor. Haberin ayrıntısını şöyle buldum;

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar bebeği 5.30 da uyanan var mı ya bu ara 5.30 da uyanıyor 2 saat nasıl oyalayacağımı şaşırıyorum bi gözüm açık bi gözüm kapalı

Ben de bir deniyim dedim 4b’li olmuyormuş . Özelde çalışan arkadaşlar vardır sağlarlar aslında.
Kızlar bebeği 5.30 da uyanan var mı ya bu ara 5.30 da uyanıyor 2 saat nasıl oyalayacağımı şaşırıyorum bi gözüm açık bi gözüm kapalı
Kaçta gece uykusuna yatırıyorsun? Ondan mı acaba erken uyanması

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz memlekete taşındık, evi yerlestiremedigimiz için hâlâ annemde kalıyoruz. Normalde karanlık odada yatmaya alışık bizimki, annemin perdeler beyaz ve erken hava aydınlanıyor. Aynı saatinde yatmasına rağmen 4 buçukta uyandi birkaç sabah, koyu renk perde bulup astık şimdi 6 buçuk 7 arasında uyanıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…