2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ben de hep iki kızım olsun istiyordum (benim yok kardesim o yüzden) hatta çift yumurta koydurmak istedim doktorum riskli diye istemedi,ikiz olsun tek seferde kurtulayım diyordum simdi de iyi ki doktorumu dinlemisim bi taneye bakamiyorum iki tane olsa timarhanelik olurdum heraldd hala istiyorum kardesi olsun ama yapamam cok zor gercekten.ne bilek ne diz ne sırt kaldi pert oldum 10 yas yaslandim

Basarilar dilerim yazinca gülesim geldi

Valla Bravo İyi Cesaret hiihihi… ne kadar zor olsa da bir o kadar güzeller… hayırlısı olsun, inşallah gönlünden geçen olur

Ahhhh ya, asagi yukarı hepimiz aynı yaslarsanız be aynı yollardan geçtik o güzden çok iyi anlıyorum olan sağlıklı büyüsün, isteyenlerede bu defa kolaylikla sahip olmalarını diliyorum

Kızlar aranızda sezeryan olup adet olmayan varmı ben hala olmadım ama karnım 2 gündür adet olacakmış gibi sürekli ağrıyor

Kızlar oğlumun kakası cıvık ve resmen sünüyor bu alerji mi demek sürekli karnı gurulduyor gazdan kıvranıyor gece uykumuz da yok sürekli memede uyumak istiyor

Kızlar oğlumun kakası cıvık ve resmen sünüyor bu alerji mi demek sürekli karnı gurulduyor gazdan kıvranıyor gece uykumuz da yok sürekli memede uyumak istiyor
Kıyamam ya çok hirpaliyor bebekleri bu durum. Mukus gibiyse alerji de olabilir ama ebe bana salya artışı döneminde kakası ishal gibi olur, yuttuğu salyalar karnında ağrı yapar kakasında çıkar demişti.

Kıyamam ya çok hirpaliyor bebekleri bu durum. Mukus gibiyse alerji de olabilir ama ebe bana salya artışı döneminde kakası ishal gibi olur, yuttuğu salyalar karnında ağrı yapar kakasında çıkar demişti.
Salyası 2-3 aydır çok fazla ama kakası daha 2-3 haftalık bişey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…