2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Şimdi ne diyorsun kilot bez mi alalım 4 numaraları ben o derste yoktum
Bez değiştirirken beybin kalkıp gidiyor mu? O zaman yapıştır külot bezi ben kızım emeklemeye başladığında almıştım, çok rahat ettim. 4 numaraya geç geçmiştik, hep külot bez kullandım.

Ben 2 ocakta doğum yaptım yumurtalıklarım oralı değil arkadaşım 2 sene emzirdi 2 sene regl olmamış
Ben de henuz olmadim 2 ay once falan tek gunluk bir kanamamsi birsey oldu.Sonra yok.
Sadece emzirmekle de alakali degil galiba ya genetik yapisal falan herhalde.Kimi emziren hemen 40inda oluyor kimi emzirmeyen 6.ayda oluyor bilemedim.Regl olmanin su anki yasantima hic bir faydasi yok,ondan olmayayim daha iyi

Bugun tadim da patates gunumuzdu.Hic yiyemedi patatesi neden bilmiyorum.Ogurdu hatta Havuc da boyle olmamisti.Patates biraz daha sert kivamli oldugu icin mi acaba?Siz yasadiniz mi boyle birsey ek gida tasimina baslayan anneler? Patatesi sever diye dusunmustum sonucta patates is patates yaaani her hali guzel

Ben de çok stok yaptım. Çok pişmanım ;( Bu saatten sonra yapmama kararı aldım. Ama hafta sonu Migros’ta 2 al bir öde var 6 numara için stok yapabilirim şimdiden
Ben 4te kaldım.4 uzun gıdıyor diye 1000e yakın aldım.bol keseden kullanıyorum suan, Bundan sonrakileri kulot bez alırım artık.

Tabi yapisir bile bogazina. bugun yogurtla ver ogurmesi sevmedigi anlamina gelmeyebilir zorlanmis olabilir bak mesela muzda yapisabilen bir nimet .

Ben de çok stok yaptım. Çok pişmanım ;( Bu saatten sonra yapmama kararı aldım. Ama hafta sonu Migros’ta 2 al bir öde var 6 numara için stok yapabilirim şimdiden
Ben 6 numara hiç kullanmadan bezi bıraktık. 5 yap yapacaksan. İriyse bebeğin ayrı tabi.

Merhaba kızlar ben sadetelve telefonum bozduğu için yeni hesap açmak zorunda kaldım şimdi eskileri okuyacağım sıkılana dek umarım iyisinizdir .:) pardon Ekim anneleri sandım ben

Verilmiş sadakan vardı Benim saçlarım hamileliğimde beyazladı 35 yaşındayım gencecik bi insandım şuan ise beyaz saçlarla geziyorum buda yetmezmiş gibi gözaltlarım sürekli mor 15 yıldır hep açık sarı olan saçlarım kendi rengime döndü aynaya bakıyorum yazık acıyorum halime kendime yabancı oldum resmen anneme sürekli nasıl üç kez anne olmak istedin diye soruyorum ikizlerin tek artısı hiç kilom kalmadı yorgunluktan iştahsızlık oldu bende artık gözlerim kararıyor ama neyseki Allahtan tüplerim yok hatayla hamile kalırım falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…