2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İlk defa adanada yaşayan biri olarak hep sıcakta bugün akşama misafirim var fenalaştım mutfakta klimaya geçtim oturuyorum çok kötü bir sıcak var
Klimalar bile yetmiyormuş öyle diyorlar. Allah kolaylık versin canım. Ben de en sıcak günde kızartma yapmayı seçtiğim için kendimi tebrik ediyorum sabah yaptım Allah'tan da bu saate kalmadım. Klima altında kahvemi içiyorum

Şimdi canlar ben bu takvime göre hangi günleri değerlendirmeliyim?Turuncu günleri mi?Yardımcı olur musunuz?

Eklentiler

• Screenshot_20230806-133321_Periods Tracker.jpg
    67,7 KB · Görüntüleme: 39
  • Screenshot_20230806-133800_Periods Tracker.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 41
17-30 aralığını değerlendirmelisin bence ve yüksek ihtimalli günlerde mutlaka bir boş bir dolu gitmelisin canım
Biraz daha ayrıntı ver bebeğim.17-30 arası ful gün aşırı ilişki olmayacak değil mi?Hiç benlik değil ama napacaksin evlat için.Ben turuncu günlerde gün aşırı ilişki diye biliyorum.Lila günler ya sa turuncudan sonraki günler niye

Yetmiyor kuzum gerçekten eridik bittik resmen. Birde akşama mangal var misafire sanki sıcak yetmiyormuş gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…