2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Günaydınnnn, musssmutlu bir hafta sonu diliyorum herkese 🥰 Bugün nem oranı çokmuş, resmen nefes alamayarak uyandım İzmir de. Uyku muyku kalmadı. Sabahın köründe takılıyorum.

Güzel kızlarım regl olan varsa ya da hamiş olan varsa bana ismini söylerse tablodan işaretleyebilirim. (Ara ara hatırlatma amaçlı yazıyorum, cevap verenler tekrar vermeyebilir)

@Asi gelincik @tekgeldiktekgidicez @cesursavasci @meryemcck_ @sev9 @ozuge @Boldi @emr-mrv @mirasanne @muggle1 @Linakiz @Conqueror123 @eylem91 @RhieraN R Renklibiri00 @cans16 @zuzu3838 @simurgggg @TurnaBulut @cnlrm Alonya03 Alonya03 edahandro edahandro @TeraziBurcuu
Canım adeti bklyrm olmadım hala geçtiğinin 2. Günü kan testi negatif çıktı doktor bey 1 hafta yokmuş 1 hafta sonra söktürücü ye başla dedi bende beklemedeyim bakalım

Ben yapıyorum test ama hiç bişey yok😕 gününü de bilmiyorum ki. normalde adete 10 gün falan var ama yumurtlama akintisini erken gordum
Daha çok varmış kız. Bari beş gün kala falan yapmaya başlasaydın 😅 seninki de çok erkenmiş. Ama tabi erken yumurtladıysan daha çabuk çıkar 🙏

Bugün acayip bir şey oldu çok yoğun kremsi beyaz akıntı gördüm afedersiniz ilişki sırasında ama o kadar çoktu ki peçeteyle sildim hatta nedir acaba bu bilgisi olan var mı bembeyazdı rengi de krem gibi tövbe tövbe bi bunu görmemiştim hayatımda buda oldu🤦🏻‍♀️😅

Hamile kadınlarda vücuttaki sıvı miktarı azalır ve idrardaki yoğunluk artar. Bu nedenlerden dolayı hamilelerin idrarında amonyak gibi bir yoğun koku olur. Yani yeterince su içilmemesinden ötürü dehidrasyon oluşur ve bu da idrar kokusuna neden olur.

Bide bu çıktı şimdi aşırı koku var idrarımda..
Bende de aynı şekilde metal koku gibi hatta reglime 10 gün var testte yapmadım daha o yüzden

Hamile kadınlarda vücuttaki sıvı miktarı azalır ve idrardaki yoğunluk artar. Bu nedenlerden dolayı hamilelerin idrarında amonyak gibi bir yoğun koku olur. Yani yeterince su içilmemesinden ötürü dehidrasyon oluşur ve bu da idrar kokusuna neden olur.

Bide bu çıktı şimdi aşırı koku var idrarımda..
Bat a kaç gün var senin kuzum

Yaa 😥 sıkma canını kuzum inşallah önümüzdeki aya olacaktır inanıyorum ben. Ve sen hamile hissetmiyormuşsun ya hani, bende de o var sanki. Eşim ve ben iddiaya bile tutuşmuştuk. O hamilesin ben de değilimdir demiştim. Tamamen umutsuz değilim ama olursa hakikaten sürpriz olacaktır. Bat'a 8 gün kaldı heyecanla bekleyeyim bakalım.. Sen erken gebelik testi mi normal mi yaptın? Daha bat a 3 gün varmış ya hani
Normal kaset test yaptım canım.Pozitife döneceğini sanmıyorum.Biz ikimizde bu ay hissedemedik eşimle.Önümüzdeki aya ya nasip.Dikkatli bir şekilde verimli günleri değerlendirmek lazım.

Normal kaset test yaptım canım.Pozitife döneceğini sanmıyorum.Biz ikimizde bu ay hissedemedik eşimle.Önümüzdeki aya ya nasip.Dikkatli bir şekilde verimli günleri değerlendirmek lazım.
Hakkınız da hayırlı olan en kısa zamanda gelsin bebişiniz 🌸 dediğin gibi verimli günleri değerlendirirsiniz ve ilişki sayısını arttırırsınız

Kızlar bu test bozuk mu?
IMG20230805145536.jpg

Ya bugün pik gördüm değerlendireceğiz bu iki günü 14ü evleneli iki sene oluyor yıldönümümüz tam 9gn sonra yani inşallah hepimiz istediğimiz haberleri alırız

Kızlar adetin 10 günü bugün dün ovulasyonda bisey yoktu belirsiz çizgi var di az önce ovulasyon testi yaptım pik bi anda pik olmuş şoktayim ben mi yanlış görüyorum
Yok canım doğru görüyorsun. Bir anda gelişmiş😄 sen takip et yine de. Bu ay çok takviye kullanıyordun sanki yanlış hatırlamıyorsam, onun da etkisi olabilir.

X