2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ayyy teşekkür ederim bebişim😍 ama fotoğraf çekme konusunda yetenekliyim sadece, ben yapmıyorum bunları toptancıdan alıyorum🤭
E neden o zaman fotoğrafçılık yapmıyorsun ☺️ Gebelik-doğum fotoğrafçısı olsana.yine bir sayfa açarsın instagramdan güzel bir makina ile ilerlersin ☺️ Önce birkaç kişiye ücretsiz çekim yaparsın sonra ilerlersin İnşAllah

E neden o zaman fotoğrafçılık yapmıyorsun ☺️ Gebelik-doğum fotoğrafçısı olsana.yine bir sayfa açarsın instagramdan güzel bir makina ile ilerlersin ☺️ Önce birkaç kişiye ücretsiz çekim yaparsın sonra ilerlersin İnşAllah
Bak burdan ne kadar müşteri edinirsin. Bi test satıcısı vardı ne yapmislarsa triplere girip limit koymuş siparişe😂😂 O ozgeeeee1

Aay bu yazıya ben de etkilenmiştim acaba yapışmış mıdır sonradan diye sonra da takmamaya çalıştım hatta eşime de söyledim böyle bişey olmuş yapışıklık gidince hamile kalabilmiş diye ya bende de öyleyse diye 😅 adet az mı olunuyor o durumda? Benim de adetlerim epeyi geliyor günü kisa ama yoğunluğu fazlaydı rahatlyabilirim sanirim

Aynen canim az geliyormus miktarı demekki her birimiz ciddi okuyup etkileniyoruz 🤣

Bir an gebelik testi yapacak gibi oldum ama kendimi tuttum. Çünkü daha 9. günümdeyim. İdrara düşmez ki boşu boşuna üzüleceğim. Oh çok şükür tuttum kendimi oh. Herkeşşlere akıl veriyorum ama kendim olunca bi an akıl tutulması yaşadım. Tamam sakinim ♥️🤣
Yapma çocuğum yapma. Efekan yavrum öyle kalıcan

Bir an gebelik testi yapacak gibi oldum ama kendimi tuttum. Çünkü daha 9. günümdeyim. İdrara düşmez ki boşu boşuna üzüleceğim. Oh çok şükür tuttum kendimi oh. Herkeşşlere akıl veriyorum ama kendim olunca bi an akıl tutulması yaşadım. Tamam sakinim ♥️🤣
Şakin ol şakin olll 😊😊 Az kaldı kuzu çok az kaldı dayan 😅

ahahahah sen kendini iyi tutabiliyorsun ben yumurtlamadan sonra 20 tane test yapıyorum ve hala da 1 hafta kalmış oluyor adetime 🙈 ben kaba işiyorum şükür tuvalet yüzü görmüyorum 🤣🤣

Eklentiler

• IMG_20230803_191320.jpg
    IMG_20230803_191320.jpg
    79,9 KB · Görüntüleme: 54
Aynen canim az geliyormus miktarı demekki her birimiz ciddi okuyup etkileniyoruz 🤣
İyi bende de sıkıntı yok o zaman 😂 sadece lekelenmem uzadı bu sefer de inofolic kanamayı arttırmış bazılarında acaba o yüzden mi diyorum 😂 sürekli buradan okuduğum şeyler bir tedirginlik yaratıyor 😂

X