2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

L
Ay kızlar Allah için şu ateş meselesi nedir neden takip ediyorsunuz ben bilmiyorum çok şey kaçırıyormuşum gibi hissediyorum
canım herkesin vücut ateşi farklı oluyor. Her gün sabah saat 6-8 arası ama aynı saatte mesela ben saati 7 ye kuruyorum her gün saat 7 de ölçüm yapıyorum. Dil altından yataktan çıkmadan direkt ölçüm yapıp ff App diye ateş programı var ona kaydediyorum. Yumurtlama öncesi ateşin kendi ateşin oluyor. Mesela benim 36.2 36.3 36.4 bu civarlar oluyor. Sonra yumurtlama zamanı gelince en düşük ateşten keskin bir yükseliş ile (0.3 lük) en az, ateş artıyorsa ve üç yüksek ateş ile devam ediyorsa, işte o en düşük ile yüksek ateş arasında yumurtlamanın olduğunu gösteriyor. Sana tablomu atacağım bak 14. Gün düşük ateşten (36.2) den 36.5 e yükseldi 15 gün. Yani 14-15 arası yumurtam çatladı. Çatladıktan sonra ateş yüksek gidiyor. Ta ki hamile değilsen ateşin adete bir iki gün kala düşüyor ya da tam adet günü düşüyor ve adet oluyorsun bak benimki bugün 36.6 ya düştü tahminim yarın 36.4 olacak ve yarın adet olacağım tahminim bu yönde. Çünkü benim adet olma ateşim 36.4 civarı

Eklentiler

• IMG_7599.jpeg
    IMG_7599.jpeg
    139,5 KB · Görüntüleme: 34
Kızlar ben randevuyu pazartesiye erteledim. Normalde asla gecikme yaşamazdım hele ki ateş tabloma göre ama Progestan geciktirdi beni diye düşünüyorum.bugün mutlaka olmam gerekiyordu çok eminim. İnşallah yarın düşer ateşim de olurum en azından önüme bakarım bir daha da kafama göre Progestan içmeyeceğim ders oldu bana.

380 TL olan mi pühh😂 melisaa93 melisaa93 hesapla kız bu paraya kaç tane test geliyor 😃😃
ya ben eczaneden 30 tl aldım cubuk gibi bişey dil altına yerleştiriyon zaten hesapladıgı zaman ötüyor ateşini ölçüyorsun femometer program var oraya hergün ateşi yazıyorum o program analız yapıyor takvimim programınada ateşini yükleyebilirsin orda da tablo cıkıyor o kadar pahalı bişeye gerek yok canım 😂

Ay kızlar benim bu sıcaklarda hiç yemek yapasım gelmiyo sizde de öyle mi. Ocağın başında eriyip gidiyorum resmen. Aklıma yemek de gelmiyo. Zaten iştahım da olmuyo yine sıcaktan. Bekarken ne güzeldi yapmasan da oluyodu. Bu koca kişisini doyurmak niye bizim boynumuzun borcu yahu🙄

ya ben eczaneden 30 tl aldım cubuk gibi bişey dil altına yerleştiriyon zaten hesapladıgı zaman ötüyor ateşini ölçüyorsun femometer program var oraya hergün ateşi yazıyorum o program analız yapıyor takvimim programınada ateşini yükleyebilirsin orda da tablo cıkıyor o kadar pahalı bişeye gerek yok canım 😂
Çok kullanımlık öyleyse aldığın. Ben de alayım bulurabilirsem. Sağol canım 😍

Ay kızlar benim bu sıcaklarda hiç yemek yapasım gelmiyo sizde de öyle mi. Ocağın başında eriyip gidiyorum resmen. Aklıma yemek de gelmiyo. Zaten iştahım da olmuyo yine sıcaktan. Bekarken ne güzeldi yapmasan da oluyodu. Bu koca kişisini doyurmak niye bizim boynumuzun borcu yahu🙄
koca kişisi illa yemek ister cünkü 🤣 banada cok zor geliyor hafif seyler yapmaya calışıyorum ama bizimki etcil oldugu için onlarıda beyenmiyor

2 saat önce yazdım sildim herkes yaptığı yemegi paylaşsa keşke diye 😂 Ramazan ayinda grup vardı burada. Katılmıştım çok verimliydi. İnsan gerçekten ne yapacağını bilmiyor 🥴

Çok kullanımlık öyleyse aldığın. Ben de alayım bulurabilirsem. Sağol canım 😍
evet canım eve gecince resim atayım sana cokta rahat zaten 7 gibi uyanıyorum direk ölçüyorum bende artık ateşim düştüğü gibi regl gelecek anlıyorum o yuzden test te yapmaya gerek kalmıyor 😊

evet canım eve gecince resim atayım sana cokta rahat zaten 7 gibi uyanıyorum direk ölçüyorum bende artık ateşim düştüğü gibi regl gelecek anlıyorum o yuzden test te yapmaya gerek kalmıyor 😊
Çok iyi olur ben de takvimim programıni kullanıyorum. En azından test yapacaksam da son günlere doğru yapayım böyle erkenden başlamak çok yoruyor

koca kişisi illa yemek ister cünkü 🤣 banada cok zor geliyor hafif seyler yapmaya calışıyorum ama bizimki etcil oldugu için onlarıda beyenmiyor
Ayyy aynen ya et ya da hamur işi. Yemek seçiyor bi de sulu yemek asla yemez ekstra çaba sarfediyoruz bunlar yüzünden😂

Yemek yapasim olmayınca yapmıyorum ben canım 😁 canim yemek yapmak istemiyor diyorum tamam dışarıdan söyleriz diyor 😅 ya da gelirken hızlı yapılacak bişey getiriyor tavuk vs yapıyoruz beraber 😅 ben de evden çalışıyorum işlerim yogunken hiç gücüm kalmiyor pilim bitiyor 🙄

X