2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım ben de ateş ölçüyorum. Femometer’in ovülasyon için olan ateş ölçeri vinca ll yi kullanıyorum. Tavsiye ederim. Trendyolda var.

Ben de etkilendim malesef. Ama bunların yanında bir çok bilgi de edindim. Eğer olumsuz olarak etkilenmiyorsak, test konusu da gülün dikeni misali..

Benim de bir tüpümün alınması söz konusuydu Şubat ayında. Ameliyata girdim zaten gitti gözüyle bakmıştım. Ama alınmamışti.
Senin bahsettiğin konuyu ben de okumuştum zamanında ama net bilgi edinemedim. Ama eğer alınmış olsaydı sanırım tedavi ile ya da Dr kontolunde olarak gebe kalmaya çalışırdım çünkü çok fazla bekledim daha fazla beklememek adına böyle yapardım.
Uzun süredir deniyorsan doktor ile beraber takip edin istersen

Ben ameliyattan çıkınca öğrenmiştim alındığını. Daha önce umursamadığım şey şimdi kafamı kurcalıyor. Bu ay ikinci kez deneyeceğiz aslında. Biraz dha bekleyip hızlandırabiliriz süreci bilmiyorum. Umarım yakalıyordur ama çapraz tüpler çapraz yumurtları.

Salmak demek bu demek işte

Eğer öyle ise gerçekten mucize olur ben de okumuştum ama insan doktor ağzından duymadikca inanamiyor malesef. Gerçi herşey Allah'ın elinde
Bir kaç ay daha bekleyin madem yeniyseniz. Tek tüple gebe kalan çok

Aynen öyle. Hayır o kadar kontrole de gittim hiç aklıma gelmedi sormak. Bakalım artık bir üç ay deneyip en az giderim tekrar olmadı doktora.

Kizlar birsey gozukmuyor dimi ?
Adet gecikmemin 5.gunu bugun hala gelen giden yok ve agrilarim var.

Eklentiler

• IMG_2749.jpeg
    185,8 KB · Görüntüleme: 63
Evet aslında.Doğru kullanmayı bilene dediğin gibi gerçekten. Denemediğimiz, yemedigimiz , icmedigimiz kaldı mı diyordum, varmış

Tam 12.30dan beri dünden bu yanaki mesajları okuyorum tek tek Listeyi şimdi gördüüm o zaman benide eklermisin son adet başlangıç 12 temmuz bat 8 Ağustos
Benim de sat 11 temmuz bat 8 ağustos bekliyorum öyle

Ben kist olmasını önlemek için ilaç kullanmak zorunda kalmasam ateş aslında gebeliği önlemek için de çok iyi bir yöntem. B

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…