2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benimde genelde akıntıdan iki gün sonra pik olurdu, bi de bel boşluğum ağrıdığı gün pik olurdu, o ağrı beş gündür var, bi de yumurtladıktan iki gün sonra regl ağrılarım olurdu bu ay o da yok ne zaman yumurtladım hiç bi fikrim yok hayırlısı olsun artık canım bakalım nasibimizde ne varsa o olacak
Öyle canim hayirlisiyla alalım haberleri 🤲🏻

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandir sessiz takip ediyorum forumu🥰 umarim bekleyen herkesi Rabbim kisa sürede evlatla nimetlendirir. Birsey sormak istiyorum. Ben 16-17 temmuz leke gördüm. Ama tam adet sökülmesi 18 temmuzda oldu. Ve hemen hemen tüm adetlerimde ya 1 yada 2 gun onceden leke olur sonra sökülür. Ben hep leke gününden itibaren sayardim ama sizede sormak istedim. 🤗 lekeden itibaren mi yoksa adet söküldüğü günden itibaren mi günümüzü sayarız.
Lekeden itibaren saymalısın👍

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandir sessiz takip ediyorum forumu🥰 umarim bekleyen herkesi Rabbim kisa sürede evlatla nimetlendirir. Birsey sormak istiyorum. Ben 16-17 temmuz leke gördüm. Ama tam adet sökülmesi 18 temmuzda oldu. Ve hemen hemen tüm adetlerimde ya 1 yada 2 gun onceden leke olur sonra sökülür. Ben hep leke gününden itibaren sayardim ama sizede sormak istedim. 🤗 lekeden itibaren mi yoksa adet söküldüğü günden itibaren mi günümüzü sayarız.
Kuzum ben kan gordugumde sayiyordum ama aslında leke görününce bu süreç devamında köyü koyu devam edince regl oluyormuş yani i da sayiliyormus

Ben de netten sipariş ettim🤣 Yarın gelir muhtemelen.Bakalim kendimi tutabilecek miyim yarın.🤭🤫Cumartesi yapicam bata 3-4 kala
Ben de baştan alarak hata ettim. Elim ikide bir gidiyor teste varsa da çıkmayacak smdiden biliyorum. En iyisi değerlendirmeler bitince almakmis. Gerçi hiç almamak daha mantıklı ama 🤦🏼‍♀️

Sen tüm tuşlara aynı anda basmışsın😄
Ne yapılması gerekiyorsa yapmışsın, yürüyen takviye gıda gibi olmuşsun😍. Bu emek boşa gitmez canım. Yakın zamanda güzel haber alırısn inşallah 🤲
ay amin canım inş öyle olur rabbim hepimizin emeklerinin karşılığını nasip etsin benle beraber hepinize de dua ediyorum hep rabbim her isteyene de versin diye 😍🙏

melegim can melegim can kullandığın ateş ölçer görselini atabilir misin? Trendyolda var mı. Bir de o tabloya göre senin yumurtan adetin 20.gunu mu çatladı.
İkide bir test yapmaktansa sanki bu yöntem daha stressiz ve garanti geliyor

Kızlar ya napicam ben bu bel ağrısını.Yatinca geçmiyor kalkınca geçmiyor oturunca geçmiyor.Amuda mi kalkayım. :KK43:

Bi de ben bu ay takıntımı kiloya ve rejime odakladım önceden ovulasyon testi icin uyanırdım, simdi tartıya cıkmak icin uyanıyorum 😄😄 cörekotu bal ve combi kullandım ama bu demek degil ki bu ay kesin olacak, ben dedigim gibi saldım, zamanını bilemediğimiz şeyler için ömrümü tüketmiyorum artık, kahvemi yapıp kitabımı okuyorum, iki üc günde bi degerlendiriyorum, tabiki aklıma geliyor ama eskisi gibi vücudumu dinleyip gün saymıyorum böyle daha güzel, zamanı gelince olur belki de hiç olmaz, böylede mutlu olmayı bilmek lazım 🙏🏻
bu ay resmen çörek otu bal ayı oldu hepimiz bu ay bu kürü yedik nerdeyse 🤣 sonumuz hayır olsun 🙏

Son düzenleme:
Ben de baştan alarak hata ettim. Elim ikide bir gidiyor teste varsa da çıkmayacak smdiden biliyorum. En iyisi değerlendirmeler bitince almakmis. Gerçi hiç almamak daha mantıklı ama 🤦🏼‍♀️
Burası beni etkiliyor çok.Test yaptım yazınca birileri hemen gidip alıp yapasım geliyor.Burda yine netten toplu test aldıklarını yazdılar.Ben de sipariş verdim.Normalde bu kadar kolay etkilenen biri değilimdir.Daha ilk denemeden sonra böyleyim bir de 🤦‍♀️

ahahah demi demi 🥰🙏 İnşallah bakalım. Değerlendirme sonrası yattım kalça altında yastıkla yarım saat. Resmen spermin ilerlediğini hissettim ilerlere doğru. Şimdi çatlasa orada buluşacağı sperm var zaten. Sıkıntı yapmıyorum.

Aşırı komik bi hal ya ben dün güldüm o halime 😂
Normalde 4’te yapıyorum ovu testini de bugün sıvıyı erken kestim 2.5 ta yapsam olur mu ya 3 saat tutmuş olacam çişimi, 4’e kadar bekleyemeyeceğim 🥲

Bende aynı düşüncedeyim yani sanki onlar mı bakıyor çocuğa ben bakıyorum emin ol erken diyenlerin peş peşe çocuğu oluyor bence tam zamanı 3 yaş arası olacak gayet iyi kimseyi takma boşver
Bende oylr dusunuyorum oglum buyusun 6 yasina gelsin bitane daha yapayim desem oda buyuyene kadar 12 senem bosa gidecek ikisi bir buyusun ciksin diyorum

kızlar bir şey soracağım size. Çok aradım ama net bir cevap bulamadım. Daha önce bahsetmiştim çikolata kisti ameliyatı oldum ve bir tüpüm alındı bu ameliyat esnasında. Sadece sağ tüpüm var. Bir kaç yerde sol tüpün sağ yumurtalıktan çıkan yumurtayı yakalayabildiğini okudum.

Geçen ay sanki sağdan yumurtluyormuşım gibi gelmişti bana. Yani bu ay soldan yumurtlayacağım. Bir tarafım çok umutsuz. Zaten orda tüp yok diyor bir tarafım bir tık umutlu. Siz çok daha bilgilsiniz benden bu konularda. O yüzden bu konuyla ilgili bir bilgisi ya da deneyimi olan var mı? Sag tüp sol yumurtayı yakalayabilir mi gerçekten?

Bende oylr dusunuyorum oglum buyusun 6 yasina gelsin bitane daha yapayim desem oda buyuyene kadar 12 senem bosa gidecek ikisi bir buyusun ciksin diyorum
Ben hep şey istedim genç anne olup okul dönemlerinde oğlumla aktif olmak ve çocuklarımla işte genç anne olmak daha iyi tabi herkeste değişir

Ben hep şey istedim genç anne olup okul dönemlerinde oğlumla aktif olmak ve çocuklarımla işte genç anne olmak daha iyi tabi herkeste değişir
Evet gercekten öyle oglumu 20 yasimda dogurdum birde ikisi arkadas gibi olsun ikiz gibi buyusunler istiyorum buyuduklerinde kimseye ihtiyac duymasinlar dusuncesindeyim rabbim nasip ederse

X