2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bi de ben bu ay takıntımı kiloya ve rejime odakladım önceden ovulasyon testi icin uyanırdım, simdi tartıya cıkmak icin uyanıyorum cörekotu bal ve combi kullandım ama bu demek degil ki bu ay kesin olacak, ben dedigim gibi saldım, zamanını bilemediğimiz şeyler için ömrümü tüketmiyorum artık, kahvemi yapıp kitabımı okuyorum, iki üc günde bi degerlendiriyorum, tabiki aklıma geliyor ama eskisi gibi vücudumu dinleyip gün saymıyorum böyle daha güzel, zamanı gelince olur belki de hiç olmaz, böylede mutlu olmayı bilmek lazım

Duphaston doktor tavsiyesi mi peki ? Benimde yumurtlama cok geç oluyor birde onun stresine giriyorum.
İnşallah önümüzdeki aya yaptığın planlara gerek kalmaz güzel haberler alırsın

Biz senle neredeyse aynıyız ben de inofolic ictim. Adet biter bitmez 7.gun şeffaf akıntı geldi. 7-8-10-12 değerlendirdik bugün 16.gunum.
Ben de 12.gun yumurtlarim genelde. Acaba bu kadar erken oldu bidaha yumurtlama şansımız var mıdır ya. Hiç başıma gelmedi daha önce ikinci defa yumurtlama

Sen testle takip ettin mi canım piki gördün mü yani ben test yapmadıgım icin gününü bilemiyorum agrılarıma bakarsan dün aksam bile vardı, geçen aylar piki de catlamayı hep degerlendirdim ama olmadı ben de bu ay saldım görsem de olmayacagı varsa olmuyor ama ben de hala yumurtlama belirtileri var bilmiyorum durum ne

Yok canım her ay takip ederdim bu ay yapmadım. Akıntıdan iki üç gün sonra test pik olurdu. Bilemiyorum ya elbet denk gelmiştir

"Anne ben nasıl oldum?"

Ay evet bana da kaliteli yumurta hissini verdi resmen. Allahım bilir en iyisini hayırlıysa olsun inşallah Heyecandan sürekli kusasım geliyo. Heyecanlanınca baya midem bulanır benim
Aynen benimde heyecandan midem ağzıma gelir kuzum.insallah hayırlı sağlıklı haberlerinizi alırız

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandir sessiz takip ediyorum forumu umarim bekleyen herkesi Rabbim kisa sürede evlatla nimetlendirir. Birsey sormak istiyorum. Ben 16-17 temmuz leke gördüm. Ama tam adet sökülmesi 18 temmuzda oldu. Ve hemen hemen tüm adetlerimde ya 1 yada 2 gun onceden leke olur sonra sökülür. Ben hep leke gününden itibaren sayardim ama sizede sormak istedim. lekeden itibaren mi yoksa adet söküldüğü günden itibaren mi günümüzü sayarız.

Yok canım her ay takip ederdim bu ay yapmadım. Akıntıdan iki üç gün sonra test pik olurdu. Bilemiyorum ya elbet denk gelmiştir
Benimde genelde akıntıdan iki gün sonra pik olurdu, bi de bel boşluğum ağrıdığı gün pik olurdu, o ağrı beş gündür var, bi de yumurtladıktan iki gün sonra regl ağrılarım olurdu bu ay o da yok ne zaman yumurtladım hiç bi fikrim yok hayırlısı olsun artık canım bakalım nasibimizde ne varsa o olacak

Bence değerlendirme tarihlerini güzel. Ay hadi inşallah alalım hep birlikte güzel haberi

Lekeden bence canım o günü say diyorlar genelde

Duphaston doktor tavsiyesi mi peki ? Benimde yumurtlama cok geç oluyor birde onun stresine giriyorum.
İnşallah önümüzdeki aya yaptığın planlara gerek kalmaz güzel haberler alırsın
Evet canım doktorum vermişti. Kullanmazsam 6 ay regl olamıyorum.

Merhaba leke akşam geldiyse ben o günü saymıyorum. Sonraki gün sokulmuş oluyor adetim, onu 1.gun sayıyorum
Ama bazı arkadaşlar lekeden sayıyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…