2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bence çok kaliteli bir yumurta seni anne yapacak inşallah. Ne güzel hikayesi de var hem
"Anne ben nasıl oldum?"

Ay evet bana da kaliteli yumurta hissini verdi resmen. Allahım bilir en iyisini hayırlıysa olsun inşallah Heyecandan sürekli kusasım geliyo. Heyecanlanınca baya midem bulanır benim

Kendini pike kaptırıp bugün de değerlendireyim diye düşünme canım yarın değerlendir spermler daha kaliteli olsun. Hem bu yumurtanın bugün çatlayası yok belliki

Ay hadi inşallahh herhangi ilaç kullandın mı canım femara klomen vs gibi
Bende pcos var. Bir de bir yumurtalığımda sorun var ve her ay yumurtlayamıyorum sağlıklı yumurtalıktan da olsa. Düzensiz regl olduğum için onu düzenlesin diye Geçen ay adetin 16. gününden itibaren 10 gün Duphaston kullanmıştım. Bugün yine eczaneden aldım bugün 16. günüm, ayrıca Duphaston döllenme olursa bebişin tutunmasını sağlıyormuş rahme. Hayırlısı bakalım.

Ancak yumurta gelişsin diye bu ay Inofolic içtim mavi kutu her gün 1 tane. Aç - tok umursamadım.
Reglimin ilk gününden 10 güne kadar 1 dolu 1 boş bal tarçın çörek otu kürü yaptım.
Bir de Reglim başladığından itibaren 10 gün Çakşır kökü suyu içtim her akşam 1 bardak. Eşime günde 2 bardak içirttim. 1 şişeyi bitirdik.

Bilmiyorum hangisi etkili oldu ya da hepsi mi etkili oldu. ancak bebiş olmazsa (inşallah olur ) önümüzdeki ay Inofolic, çakşır kökü suyuna devam edicem 1 ay daha.

Bunlar dışında çok stresli bir ay oldu benim için ben bu kadar strese yumurtam gelişmeyebilir diye düşündüm ama gelişti çok şükür.

kızlar merhaba herkese, bana bi tavsiye verebilir misiniz salı gün 196 olan beta hcg bugün 566 çıktı çok şiddettli bel ağrım var bıçak saplanıp çıkıyor sanki doktor bunun için bir şey yapamayız uzanmalısın diyo çalışıyorum ama var mı aynı durumu yaşayan tavsiyesi olan ?

Kendini pike kaptırıp bugün de değerlendireyim diye düşünme canım yarın değerlendir spermler daha kaliteli olsun. Hem bu yumurtanın bugün çatlayası yok belliki
Evet evet dediğin gibi yaparım bebişim. Akşam test yapıcam tekrar baktım pik yarına bırakırım. Ama baktım çatladı değerlendirme olabilir

Hakkında hayırlısı olsun canım inşallah bebişin hayırla oluşur aşağı yukarı seninle aynı süreçleri yaşıyorum bende de pcos var 10 yaşından beri düzensiz adetim 1 yıldır korunmuyoruz bebişimiz olmuyorgerçekten emekler veriliyor hevesler umutlanmalar oluyor insanda geçen gün eşim ben biraz duygusalken dedi ki geciktiriyorsa güzelleştiriyordur sabret o sözünden sonra gerçekten sabırın ne kadar değerli olduğunu hissettim ama kullandıklarının çok etkili olduğunu biliyorum çakşır suyuyla gebe kalan birini izlemiştim youtube da geçen ay klomen duphaston kullanmıştım kist olmuştu 2 tane doktor değiştirdim iyi ki duphaston kullanmışsın dedi gebelik olmasa da kistlerimin düşmesine yardımcı oldu çok amaçlı bir ilaç

Pcos zaten çok yumurta olup kalitesiz yumurta olması aynı zaten rahmimiz ince oluyor duphaston rahmi kalınlaştırıp bebeğin tutunmasına yardımcı oluyor inşallah tutunur bebişiniz A Afratafrac

Kesinlikle. Geciktiriyorsa güzelleştiriyordur Bizler elimizden geleni yapıyoruz, gerisine müdahale edemeyiz. O yüzden keyfim çok yerinde. Yumurtam gelişmeseydi de yerinde olurdu, napalım hayat tüm güzellikleriyle devam diyor

aynen öyle ben gidiyorum şimdi gelince okurum artık yorumları kalbim küt küt

Ağrı olması normal yatman mantıklı evet ama çalılıyorum diyorsun betanda geyet iyi 2 katı çıkmış sağlıkla inşallah büyüsün kucağına al nisan anneleri grubuna gir bence seninle aynı dönem olan insanlara sorarsan daha mantıklı aynı şeyleri yaşayanlar sana daha rahat bunu yapabilirsin diye bilir

Zor oluyormu peki herkes bana cok erken diyor ama ben ikisi bir buyusun kafasindayim
Bende aynı düşüncedeyim yani sanki onlar mı bakıyor çocuğa ben bakıyorum emin ol erken diyenlerin peş peşe çocuğu oluyor bence tam zamanı 3 yaş arası olacak gayet iyi kimseyi takma boşver

"Anne ben nasıl oldum?"

Ay evet bana da kaliteli yumurta hissini verdi resmen. Allahım bilir en iyisini hayırlıysa olsun inşallah Heyecandan sürekli kusasım geliyo. Heyecanlanınca baya midem bulanır benim
Canım ben de bu ay combi kullandım geçen ay birlikteydi pikimiz, ama benim regl biter bitmez seffaf akıntı basladı, ve benim yumurtladıgım gün feci bel boşluğum ağrır beş gündür her akşam ağrıyor szinde mesajları okuyunca acaba yumurta büyüdü de henüz catlamadı mı diye düsünüyorum, bugün 15. Gün döngünün normalde 12. Gün yumurtlarım, ama benim ağrılar 8. Günden beri var, aksi gibi ovulasyonda yapmadım stres olmayayım diye bilmiyorum suan ne durumdayım eşimde iş için şehirdışındaydı biz sadece 8, 11 ve 14. Günleri degerlendirebildik ama ben her aksam yeniden yumurtluyor gibi bel boşluğum ağrıyo ve şeffaf akıntı devam, bence combi büyüttükce büyüttü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…