2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Gunaydin kizlar benim suan adetim yarin bitiyor olmasi lazimdi ama gecikmenin 5.gunu bugun, bu zamana kadar hic aksama olmadi adetim de.Bugun
Ultrasonla baktilar asistan iyi gorunuyor dedi hamile olsam soylerdi sanirim. Ama kasiklarim cok agriyor belim de oyle aksam tekrar doktora gorunecegim ultrasonu yorumlamasi icin. Hamilelik ya da dis gebelik olsa cikar miydi acaba?
En son adet tarihim 30 haziran.

Gunaydin kizlar benim suan adetim yarin bitiyor olmasi lazimdi ama gecikmenin 5.gunu bugun, bu zamana kadar hic aksama olmadi adetim de.Bugun
Ultrasonla baktilar asistan iyi gorunuyor dedi hamile olsam soylerdi sanirim. Ama kasiklarim cok agriyor belim de oyle aksam tekrar doktora gorunecegim ultrasonu yorumlamasi icin. Hamilelik ya da dis gebelik olsa cikar miydi acaba?
En son adet tarihim 30 haziran.
Beta baktırmadın mı kanda canım ultrasonda olsa gözükmeyebilirdi bence

İşte idrarın çıkış deliğinden sızıp yana kayabilir belki. Neyse benim içime sinmiyo.
ömrü hayatımda bir defa kullandım o tamponu allah onu nasıl biliyorsa öyle yapsın :KK48: tövbe ettim gerekirse denize girmem bir dahada takmam dedim
birde adet günlerini tamponla geçirenler var

Ahahaha gerçekten öyle olmustu 1 bucuk yil ugrasip pcosla savaip hamile kalinca acelem var gibiydi 🤣🤣 buda nasip bakalim ben cok istiyorum diye 2 kez esimi ikna ettim sonrasinda ikna olmuyor tuttu tuttu tutmadi bidaha yok diyor belkide benimkide psikolojik olabilir ogrencez bakalim

Hayirlisi bakalim nasibindeki neyse o olsun evet psikolojik belirtiler genelde cok olur ama bilmiyorumki bu agri ayni oglumda oldugu gibi geliyor bana bakalim nasip rabbim herkese gonlundekini nasip etsin insallah
Belirtiler aynıysa doğru olabilir ya inşallah olmuştur 😊

Herkeslere günaydınlarrrrr.Bugün itibariyle bel agrisina göğüs hassasiyeti de eklendi.Tabi bunlar benim ayni zamanda regl belirtilerim.O yüzden hamilelik belirtisi diyemiyorum.Siz de durumlar nasıl 8-9 ağustos Batdaşlarım?

Bence de canım uzak kal azıcık.
Birsey okuma güzel haberler vereceksin eminim etiketlemeyi unutma 💜
Bende etkileniyorum mesela biri yazmış kürtaj sonrasi rahmi yapışmış acaba benim De mi yapıştı 3 aydır tutturuyorum yumurtlamayi olmuyor. Buna düştüm sonra arkadaşım iş yerinden deli misin dedi adet olmazdın az olurdun ya da dedi yooo dedim fazla bile oldu içim rahatladı. İster istemez etkileniyoruz maalesef. Ben şuan değerlendirme asamasindayim hayırlısı olur inşallah canım 🥰🧿
Aay bu yazıya ben de etkilenmiştim acaba yapışmış mıdır sonradan diye sonra da takmamaya çalıştım hatta eşime de söyledim böyle bişey olmuş yapışıklık gidince hamile kalabilmiş diye ya bende de öyleyse diye 😅 adet az mı olunuyor o durumda? Benim de adetlerim epeyi geliyor günü kisa ama yoğunluğu fazlaydı rahatlyabilirim sanirim

Belirtiler aynıysa doğru olabilir ya inşallah olmuştur 😊
Pek bi belirti yok aslinda sadece kasık agrisi adetim yakin ondan oluyor desem degil yeni bitti zaten bakalim nasip iliskiden kac gun sonra testte cikar acaba gebelik

X