2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ahh zamann su gibi.. Tabi o zamanlar gebelik öncesi topic falan karıştırdığım yoktu hiç . Ne zamanki gebe olduğumu öğrendim kendimi KK de buldum 😊

Sağol canım denicem 😇
Bende yıllardır tanpon kullanıyorum ve çok rahat ped den iyi oluyor pedde çok sık wc ye gitme ihtiyacı duyuyorsun ama tanponu 3 4 saatte bir değiştiriyorsun ve gerçekten tavsiye ederim sanki regl olmamış gibi rahat oluyor insan dışarı çıkınca filan özelliklede çalışan birisi için süper

Benim de dün öğlen yoğun akıntım geldi. Bugün pik oldu ve akıntım kesildi. Sen Bugünü değerlendirmişsin iyi olmuş. 1 dolu 1 boş gidebilirsin şu önümüzdeki bir kaç gün.

Maşallah 💜🧿 aynen öyle yapacağım hayirlisi inşallah hatta bir aksilik olmazsa cuma ctesi pazar salı düşünüyorum umarım aksilik olmaz 🙈🤣

Aşkım ben bu ay enteresan bir durum içindeyim. Yarın adet olmam gerek ama hiç adet belirtisi de yok gebelik belirtisi de. Sabahki ateşe bakacağım. İdrar testlerim negatif beklemedeyim. Sen nasılsın♥️

Ayyy hadi inşallah bu grup bereketli A Afratafrac inaniyorum bizi boş yollamauacak 🤣🤣🙈🧿💜 etiketle beni de olur mu kuşum şu ara nerede olduğum belli değil üniversite tedarikçi dolanıyorum bakamıyorum çok

Canim benim iyiyim cok şükür sende ne var ne yok 💕 regl bekliyorum. Bu ay itibaryle birakiyorum artik her seyi. Icimde pek heves de kalmadı esasen. Ne ovu testi ne takip yaparım. Pms den dolayi mi duygudurumum boyle bilmiyorum ama heralde bu ay boyle gecer gibi geliyor.
bazen akintidan bir kac gun sonra olabiliyor yumurtlama. Degerlendiremedim diye üzülme. Önümüzdeki bir kac günü iyi degerlendir. Belki erken yumurtlayacaksin. Hamile kaldigin ay da oyle degil miydi zaten.. hadi insallah 🙏🙏🙏

Evet kuzum oyleydi. Bende salmistim biliyorsun ama o kadar yoğun uzayan akintim geldi ki bu ne ya değerlendir diyor resmen dedim🤣🤣 hayırlısı kuzum çok şükür 1 evladın var 2. Sini de Rabbim nasip edecek eminim 💜💜💜 tez zamanda hayırlı zamanda yipratmadan inşallah 🥰🥰🥰

Kuzum burdan uzaklaştım olumsuz yorumlar beni çok etkiliyor sadece etiketlere cevab veriyorum..bu ayın ortası randevum var günleri sayıyorum.Sen nasılsın şimdi durumlar ne yerde sende?

Bence de canım uzak kal azıcık.
Birsey okuma güzel haberler vereceksin eminim etiketlemeyi unutma 💜
Bende etkileniyorum mesela biri yazmış kürtaj sonrasi rahmi yapışmış acaba benim De mi yapıştı 3 aydır tutturuyorum yumurtlamayi olmuyor. Buna düştüm sonra arkadaşım iş yerinden deli misin dedi adet olmazdın az olurdun ya da dedi yooo dedim fazla bile oldu içim rahatladı. İster istemez etkileniyoruz maalesef. Ben şuan değerlendirme asamasindayim hayırlısı olur inşallah canım 🥰🧿

Bence de canım uzak kal azıcık.
Birsey okuma güzel haberler vereceksin eminim etiketlemeyi unutma 💜
Bende etkileniyorum mesela biri yazmış kürtaj sonrasi rahmi yapışmış acaba benim De mi yapıştı 3 aydır tutturuyorum yumurtlamayi olmuyor. Buna düştüm sonra arkadaşım iş yerinden deli misin dedi adet olmazdın az olurdun ya da dedi yooo dedim fazla bile oldu içim rahatladı. İster istemez etkileniyoruz maalesef. Ben şuan değerlendirme asamasindayim hayırlısı olur inşallah canım 🥰🧿
Amin canım🙌🏻etiketlerim kuzum.Yok kuzum kürtajdan sonra bende burda okudumki yapışıklık oluyormuş onu kendime derd etmiştim ama sonra gördümki adetim azalmamış o zaman rahatladım hem zaten sonra tüpe baş vurduğum için hsg çekildim ve hiç yapışıklık yoktu sende hiç bunu düşünme..kürtaj yapıb yeniden çok kolay hamile kalınıyor sende onlardan olucaksın İn şa Allah.Sendende güzel haberler bekliyorum🙌🏻🤗🌷

Benim yine başladı aralıksız hafif bel kasık ağrısı😕
Geçen ay dışında önceki aylarda hep böyle olmuştu. Geçen ay biraz kendimce yoga yapmıştım o iyi gelmişti galiba. Bi gün yumurtlamada ağrı olmuştu sadece. Bu ayki dinmedi gitti 2 gündür. Kimbilir adete kadar azala çoğala devam edecek. Ne uyuz bişey😣
Yarın bi yeniden başlıycam kesilir belki çabuk.
Bunu yazdıktan sonra dün gece ağrım geçti şu an yok teşekkürler kadınlar kulübü😂 Arkadaş niye hep buraya yazdığımın tersi olmaya başlıyor bana ya. Nickimi de hamileyim yapmıştım iyi mi😁

Bende yıllardır tanpon kullanıyorum ve çok rahat ped den iyi oluyor pedde çok sık wc ye gitme ihtiyacı duyuyorsun ama tanponu 3 4 saatte bir değiştiriyorsun ve gerçekten tavsiye ederim sanki regl olmamış gibi rahat oluyor insan dışarı çıkınca filan özelliklede çalışan birisi için süper
Tampon varken nasıl işeniyor peki? İşemede sorun var mı?

X