2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İlk defa gölge cıkarmayan bı test 🙈😂artık bıda cumartesı yaparım bebekler.eglencesıneydı bu zaten😊😊😘😘

Eklentiler

• IMG_0346.jpeg
    IMG_0346.jpeg
    37,4 KB · Görüntüleme: 53
Kızlar lütfen biliyorsanız cevap bekliyorum benim tüplerden biri tıkalı geçen ay kimyasal gebelik yaşadım yani çalışan tüpümden yumurtlama oldu acaba bu ay da olur mu sizce o tüpten yoksa sırayla mı eşim gurbette sürekli gelemiyor bu ay yumurtlama zamanımı değerlendirdim inşallah çalışan tüpten yumurtlarım

Regl oldum beni tabloya ekleyebilirsiniz :) artık bidakine nasip :) aşılama için tepecğie gidicem yarın aranızda hiç gonalf Fln kullanan varmı onu veriyorlarmış heralde yarın öğrenicem ve devlet ne kadarını karşılıyor ben baktım 3700 küsür falan şuan devlet aşılama için yazarsa bunu sgk bir kısmını karşılar mı acaba ya
Güncel Bat için ne yazayım kuzum

Kızlar lütfen biliyorsanız cevap bekliyorum benim tüplerden biri tıkalı geçen ay kimyasal gebelik yaşadım yani çalışan tüpümden yumurtlama oldu acaba bu ay da olur mu sizce o tüpten yoksa sırayla mı eşim gurbette sürekli gelemiyor bu ay yumurtlama zamanımı değerlendirdim inşallah çalışan tüpten yumurtlarım
Bunu bende merak ediyorum sağ sol olarak sırayla mı yumurtluyoruz acaba?

Benimde bugün yumurtlama günüm ama dünden beri alt karin bolgem ağrıyor kasiklarim doktora gittim enfeksiyon var dedi rahim de yara var test yaptirman gerek dedi e benşimdi hamile kalirsam ne olucak zarari olur mu rahimde yara olmasinin
Benim de rahimde yaram vardı. 5 dk da yakıyorlar o yarayı kuruyor. Ancak hamile olunca o işlem yapılmıyordur herhalde. Kendi kendine de kuruyabilir ilişkiye ara verirseniz bir süre hamile kalırsan sanırm. Zaten doktorlar o konuda bilgilendirir.

Benim bildiğim her ay farklı yumurtalıktan yumurtluyoruz canım.

X