2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yok canim ya olmadim hala. Gec yumurtlamayla ilgisi var midir bilmiyorum. Burda bazen kizlar diyor ya bat kaydı diye. Eger oyle bisey varsa 7sine kadar gelir diye düşünüyorum. Sende ne var ne yok belirti var mi en azindan? Test yapmayacaksin onu biliyorum da
Cnm 3 gun var normalde bata
Burda zaman cabuk gecıyor
Bağ bahce işi, misafır vs...
Sadece 2 kez ilişki oldu 14. Ve 16. Gun

Bel agrısı cok var ama cok temizlik yaptım, çok aşırı ağarlık kaldırdım, heryere uzandım, o yuzdende sırtım belim agrıyo olabılır
Adet sancım var az az...

Kızlar nolur bakın şuna ağlıyorum nolur olsun diye elim ayam tutmuyo hemen çıktı

Eklentiler

• 6049B293-D8F0-40D8-87A0-C2423673C5AD.jpeg
    6049B293-D8F0-40D8-87A0-C2423673C5AD.jpeg
    25,9 KB · Görüntüleme: 45
Kızlar bnde 15 gündür sarı kokusuz akıntı var
Bn iltihap oldugunu düşünüyorum
Belkıde kımyasallarımın sebebi iltihap,
Bide bnde yıllardır gecmeyen vajınal mantar var
Hamiş olsamda yine umutsuz olucam cunku idrarım hep sarı ve bulanık

O halde senin kesinlikle tedavi olman lazım. Enfeksiyonla hamile kalınca sıkıntı demişti doktorum. Ancak tedavi süresi kısa. Şayet adet olursan yumurtlama gününe kadar sıkı bir tedavi ile hallolur.

Ya test bozuksa diyorum bitanede kaset aldım onuda yapıcam inşallah çıkar kalbim durcak şuan elllerim titriyor nolur dua edin 🥹
Bize de at fotosunu kaset testin 😂

Sonra listede hamiş olarak işaretlim seni de. Ay ne bereketli gün.

Kızlar bakın topikte umutsuzluk yok, negatif düşünceler yok. Adet olanlar ve adeti bekleyenler hemen silkeleniyor. Hepimiz hamişiz sürekli böyle düşünün. 💕

Bize de at fotosunu kaset testin 😂

Sonra listede hamiş olarak işaretlim seni de. Ay ne bereketli gün.

Kızlar bakın topikte umutsuzluk yok, negatif düşünceler yok. Adet olanlar ve adeti bekleyenler hemen silkeleniyor. Hepimiz hamişiz sürekli böyle düşünün. 💕
Kızlar test yapmayı düşünen bugün yapsın bugünde bir keramet var çok nasipli maşallah 😍 Akşama kaseti atiyim varsa işaretleyelim üzülmiyim sonra 🥹

Kızlar benim sat bat ne ben bilemedim düşük oldu ya benim kimyasal diyor bir doktor kendi doktorum bugün düşük dedi allahtan kürtaja gerek yok kendi düşüyor dedi. 6 haftalıken yani 2 sinde kanama geldi 27 günde bir oluyorum regli kafam karıştı döngüm değişir mi acaba

Doktora gittin mi bu konuda canım ilaçla çözülür kısa sürede

X