2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aşkım bu testi 30 haziran öğleden sonra 5gibi yaptım çizgi falan göremedim ilk 15 dk da sonra uyudum gece 2 de çektim bu fotoğrafı bariz belliydi. Ama işte çok sonradan gördüğüm için umutlanmadım. Eki Görüntüle 3268427

Bunda da alttaki 2 temmuzda tekrarladığım test yine bişey çıkmadıEki Görüntüle 3268428
Anladım canım hemen çıkmayınca pek bir şey ifade etmiyor işte çizgiler ☺️ Sabırla bekliyoruz İnşAllah yakındır artık 🤲🏻

O bataktan kurtuldum çok şükür yeniden batmıyım ya alıyodum internetten 20 tane canım sıkıldıkça yapıyodum.Sonra stresten hamile kalamama durumlarını okuyunca internetten siparişide kestim eczanedede 2 tanede sınırlıyom hemen bırakılmıyo napalım :KK70:
Ayy fena bağımlılık yapıyo bu doğru bende günde 4 test bıtırdığımı biliyorum 🤣

Ben de ovulasyon testine başladım günde 3 tane :KK70: eli kulağında gibi bakalım bekliyorum yarın öbür güne pik i

Regl oldum beni tabloya ekleyebilirsiniz :) artık bidakine nasip :) aşılama için tepecğie gidicem yarın aranızda hiç gonalf Fln kullanan varmı onu veriyorlarmış heralde yarın öğrenicem ve devlet ne kadarını karşılıyor ben baktım 3700 küsür falan şuan devlet aşılama için yazarsa bunu sgk bir kısmını karşılar mı acaba ya

Regl oldum beni tabloya ekleyebilirsiniz :) artık bidakine nasip :) aşılama için tepecğie gidicem yarın aranızda hiç gonalf Fln kullanan varmı onu veriyorlarmış heralde yarın öğrenicem ve devlet ne kadarını karşılıyor ben baktım 3700 küsür falan şuan devlet aşılama için yazarsa bunu sgk bir kısmını karşılar mı acaba ya
Regl günümüz aynı İnşAllah hamile haberimizi nümüzdeki ay peşpeşe veririz ☺️

Girişe hamileler ve kalp rahatsızlığı olanlar da girebilirim yazam.
Benimde bugün yumurtlama günüm ama dünden beri alt karin bolgem ağrıyor kasiklarim doktora gittim enfeksiyon var dedi rahim de yara var test yaptirman gerek dedi e benşimdi hamile kalirsam ne olucak zarari olur mu rahimde yara olmasinin

X