2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yani sorun mu değil mi bilmiyorum ama her ay makine gibi aynı tarihlerde yumurtlamıyoruz bence korkulacak bir şey yoktur strese sokma kendini
Evet evet orası öyle hep farkli tarihlerde yumurtluyorum zaten de çok çok erken olunca ben de bir sasirdim

Kizlar benim bat 8-9 ağustos ben ilk defa dayanamadım erken gebelik testi yaptım.Tertemiz negatif.Olsaydı çıkardı diye düşünüyorum.Ilk çocuğumu bat günü koyu çizgi ile ikinci çocuğumu bata 4-5 gün kala normal kaset testte silik çizgiyle öğrendim.Hamile olsaydım erken gebelik testinde çok silikte olsa çizgi çıkardı diye tahmin ediyorum.Çuruk disim ağrımaya başladı doktorum çekelim dedi.Gidip çektireyim diyorum.Sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda?

İnofolic toz olanı bnde kullandm bende 3 gün geç regl olmama sebep oldu snra bıraktım ama pcos falan yok bnde yumurtlamam da oluyo ama sadece sabahları içtm sabah akşam değil bi kutum daha var kullansam mı acaba

Yani şu an test için erken olduğunu düşünüyorum ama henüz bebek büyüme sürecine girmediği için tedavi olabilirsin diye düşünüyorum yinede doktorun ne derse o şekilde ilerle Gebelik şüphen olduğunu bilsin

Kafamızdan dolayı kuzum. Bizde de öyleydi. Ya çok klasik biliyorum ama gerçekten hiç umursamadığın anı bekliyor gibi. Sene boyunca yapmadığım şey kalmadı benim. Propolis, bal tarçın çörek otu, iki günde bir ilişki daha neler neler. Bir de kurallarım vardır şöyle olsun böyle olsun diye. Tamamen saldığımda hiç beklemediğimde oldu. Söylemek çok kolay biliyorum ama iki kez hamile kaldım ikisi de böyle

İnofolic toz olanı bnde kullandm bende 3 gün geç regl olmama sebep oldu snra bıraktım ama pcos falan yok bnde yumurtlamam da oluyo ama sadece sabahları içtm sabah akşam değil bi kutum daha var kullansam mı acaba
Bende de pcos yok canım içinde zararlı bir şeyde yok kullanmaya devam edebilirsin bence. Belki başka bir sebepten gecikme yaşadın

Ben salmış olsam bu ay hiç umursamadım acaba oldu mu diye yine beklentiye girerim gibi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…