2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

toz olan kutuda da aç karnına için yazıyor canım. Ben kalkar kalkmaz içiyorum bir tane. Ovülasyon testi yapacak mısın? Belki de sana hızlı etki göstermeye başladı

tebrik ederim sağlıkla gelsin bebişiniz ne gibi belirtileriniz vardı ne zaman başladı ac
son 10 gün ishal oldum ben normalde tuvalet sorunu yaşayan biriyim beni çok şaşırtmıştı ikincisi akşamları hava çok sıcak olmasına rağmen çok üşüdüm çorapla yorganla falan uyudum beni en çok şüphelediren şey oldu karnım inanılmaz şişknilik yaptı gün boyu yemek yemesem sadece su içsem bile gaz çıkarıyodum 2 gün midem çok yandı 1 gün mide ekşimesi oldu birde ayakta durduğumda belime bi sızı giriyordu yaşadığım belirtiler bunlar ama bi yandan da regl dönemi gibi göğüslerim çok şişti sivilcelerim çıktı her dönemimde olur benim dikkate almadım o yüzden bunları. birde tuhaf gelicek belki ama canım asla ilişki istemedi eşimi yanıma bile yaklaştırmadım son 10 gün O ozgeeeee1 sende sormuştun canım burdan bakabilrsin

Ben mavi olanı kullanıyordum tok karnına ve adetin 4-5. Günü başlıyordum. Herkeste farklı etki gösteriyordur sanırım.
Peki nasıl anladım canım etki etmediğini ? Ben de günde 1 içiyorum

Ateş heyecan yaratıyor

Ben mavi olanı kullanıyordum tok karnına ve adetin 4-5. Günü başlıyordum. Herkeste farklı etki gösteriyordur sanırım.

Geçen ay sadece inofolic içerek denedim ve yumurtlama günüm her zamanki gününde oldu.Doktora da gidip baktırdım sadece bir yumurta büyümüştü o da normalde olan boyutlarda Çoğu kişinin yumurtlamasını erkene çekiyor bende öyle olmadı 17-18. Günlerde oldu Ama bu ay klomen denedim iki yumurta büyüdü ve 14.gün çatladı. Bugün regl bekliyorum sonrasında inofolic’i sabah akşam içmeye başlayacağım öyle kullananda çok

Canım maşallah bütün belirtileri yaşamışsın nerdeyse bundan sonrası rahat geçer inşallah rahat bir hamilelik geçirirsin

toz olan kutuda da aç karnına için yazıyor canım. Ben kalkar kalkmaz içiyorum bir tane. Ovülasyon testi yapacak mısın? Belki de sana hızlı etki göstermeye başladı
Normalde yapmama kararı almıştım hatta eşime de dedim 2 güne bir ilişki olsun test yapmicam demiştim. O da iki güne bir olunca görev gibi oluyor dışarıdan geliyoruz yorgunuz ama o gün olması gerekiyor test yapsan bana caktirmadan dedi yapmayacaktım ama inofolic kullanınca yapma kararı aldım çünkü hiç bilmiyorum şu an ne oluyor. Kapsulunu kullaniyorum ama tok alıyordum ben yanlış yapıyorum o zaman

Bu arada ovu yaptım çok çok silik yumurtam büyüyor da onu mu hissediyorum anlamadım

Ben burada kızlara sorarak aldım canım hiç bilmiyorum o yüzden. kutu adetin ikinci günü elime geçti direkt başladım. Ovu testi yapmıştım şimdi baktım çok silik ama kasıklarda da ağrı var anlayamadım

Kizlar bn regl oldum bu ay da tutmadı yarın tüp bebek merkezine randevum vae bahçeci üsküdRd inşallah umut olur ışık olur yol olur bize burasi
İnsallah çok güzel sonuçlarla dönersiniz oradan.
Hmm anladım benim de bir ay erken regl oldum bu ay geç ise yarayıp yaramadigindan emin değilim asla yumurtlama öncesi doktora gideceğim orada belli olur sanırım

Kızlar ya daha önce eşimin sperm sonucu kötü çıkmıştı şimdi tekrar yaptırdık sonucu gösterdik doktor bir sorun olmadığını söylüyor ama anlamıyorum madem onda da bendede sorun yoksa neden bebiş olmuyor anlamış değilim

Yarın önemli kuzum yarında düşmezse o iş tamamdır

Tok kullanmakta yanlış değil canım öyle de kullanan çok kişi var hatta bende sormuştum bu soruyu Yumurtlama akıntısı başlayınca ciddiye al bence canım Eşinle sana nasıl uygunsa öyle devam edersiniz

Tok kullanmakta yanlış değil canım öyle de kullanan çok kişi var hatta bende sormuştum bu soruyu Yumurtlama akıntısı başlayınca ciddiye al bence canım Eşinle sana nasıl uygunsa öyle devam edersiniz
Yumurtlama akıntısı son bir kaç aydır görmüyorum canım geçtiğimiz ay ovu testi yapmasam anlamazdim açıkçası. İnşallah bu ay inofolicle görebilirim teşekkür ederimm melosum her soruya koşuyorsun valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…