2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Normalde yapmama kararı almıştım hatta eşime de dedim 2 güne bir ilişki olsun test yapmicam demiştim. O da iki güne bir olunca görev gibi oluyor dışarıdan geliyoruz yorgunuz ama o gün olması gerekiyor test yapsan bana caktirmadan dedi 😅 yapmayacaktım ama inofolic kullanınca yapma kararı aldım çünkü hiç bilmiyorum şu an ne oluyor. Kapsulunu kullaniyorum ama tok alıyordum ben yanlış yapıyorum o zaman 🥺

Bu arada ovu yaptım çok çok silik yumurtam büyüyor da onu mu hissediyorum anlamadım 😅
tatlım benimde bugün sabahtan beri sağ kasıgımda agrı var bende bal çörekotu kürü yiyordum acaba o mu etki etti erkenmi yumurtluyorum aşkam eve gecince ovu testi yapacam sen benden sonra regl olmuştun seninde baya erken büyüyecek yumurta demekki

tatlım benimde bugün sabahtan beri sağ kasıgımda agrı var bende bal çörekotu kürü yiyordum acaba o mu etki etti erkenmi yumurtluyorum aşkam eve gecince ovu testi yapacam sen yaptınmı test
Seninle yakın zamanlardaydi sat'ımız dimi canım? Yaptım az önce baktım çok çok silik yumurtlamanın y'si yok bı de çok erken geldi bana bu ağrılar adet sonundaki lekelenme daha dün bitmisti

Yumurtlama akıntısı son bir kaç aydır görmüyorum canım 🥺 geçtiğimiz ay ovu testi yapmasam anlamazdim açıkçası. İnşallah bu ay inofolicle görebilirim🙏 teşekkür ederimm melosum her soruya koşuyorsun valla ❤️
Ne demek bebeğim fikrim varsa söylüyorum ☺️ Bence akıntı görürsün bu ay inofolic akıntı yapıyor ☺️

💕Kızlar sizlerde durumlar nedir? Bat tarihiniz geçti. Regl olan ya da hamile olan var mı?💕

difembahyaa difembahyaa @mircanm bliiss bliiss @Renklibiri00 @BethLegends @nurzdmrr @cans16

💕Kızlar sizlerin de Bat tarihleriniz geldi ne durumdasınız? 💕

@Asi gelincik @tekgeldiktekgidicez @birbebekhikayesi @grace_ @gunaygul @Deniz_61 catloverk catloverk @cesursavasci @zuzu3838 @meryemcck_ @sev9 @simurgggg

Canım biraz beklemek istedim, dün test yaptırdım bugün pozitif sonucu aldım, şükürler olsun. 🥰 Allah herkese nasip etsin, birr tane kaybım var o yüzden tam sevinemiyorum, endişe içerisindeyim

Canım biraz beklemek istedim, dün test yaptırdım bugün pozitif sonucu aldım, şükürler olsun. 🥰 Allah herkese nasip etsin, birr tane kaybım var o yüzden tam sevinemiyorum, endişe içerisindeyim
Yaa hayırlı olsun, sağlıkla büyüsün inşallah 🤲 bu sefer de ben sorayım. Bize süreci anlatır mısın, farklı olarak neler yaptın?

Hayırlı olsun canım İnşAllah sağlıkla kucağına alırsın 😍🤲🏻 Kaç ay sonra oldu benimde kaybım var umutla tekrar hamile kalmayı bekliyorum

Yaa hayırlı olsun, sağlıkla büyüsün inşallah 🤲 bu sefer de ben sorayım. Bize süreci anlatır mısın, farklı olarak neler yaptın?

Canım inan ki hiçbir şey yapmadım, hatta folik asit kullanıyordum onu da bırakmıştım, doğru düzgün ilişkimiz bile olmadı, gün tutmadım, saymadım, sadece akışına bıraktım, Nisan ayında kürtaj olmuştum, Allah nasip ederse önümüzde ki yıl Nisan ayında anne olacağım, çok mutlu oldum ama tabi korkuyorum da, belirti olarak çok yoğun sarı akıntı oldu bende, başka hiç belirti yoktu, göğüslerim bile yeni yeni şiştiler adetten önce hafif dolgunluk gelmişti sadece 🥰

Canım inan ki hiçbir şey yapmadım, hatta folik asit kullanıyordum onu da bırakmıştım, doğru düzgün ilişkimiz bile olmadı, gün tutmadım, saymadım, sadece akışına bıraktım, Nisan ayında kürtaj olmuştum, Allah nasip ederse önümüzde ki yıl Nisan ayında anne olacağım, çok mutlu oldum ama tabi korkuyorum da, belirti olarak çok yoğun sarı akıntı oldu bende, başka hiç belirti yoktu, göğüslerim bile yeni yeni şiştiler adetten önce hafif dolgunluk gelmişti sadece 🥰
Anladım canım. İnşallah bu sefer sağlıkla tamamla süreci, herşey yolunda gitsin🙏 en iyisi takmamak galiba biz kendimizi çok stres altında bırakıyoruz. Stres herşeyin düşmanı, bunu açıkça görebiliyorum. Snein adına çok sevindim😊

Anladım canım. İnşallah bu sefer sağlıkla tamamla süreci, herşey yolunda gitsin🙏 en iyisi takmamak galiba biz kendimizi çok stres altında bırakıyoruz. Stres herşeyin düşmanı, bunu açıkça görebiliyorum. Snein adına çok sevindim😊

Evet gerçekten takdir- i ilahi, insan ne kadar istese de ne yazılmışsa o oluyor, Allah hepinize nasip etsin inşallah, hepiniz bu haberi alın ve hepimizin ki sağlıkla ilerlesin, bazen sadece pozitif görmek yeterli olmuyor, benim ilk öyle olmuştu, inşallah bu sağlıkla ilerler 🪷

X