2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ah ah kozlar bu ay yumurtalarımın çaylarımızı ilk defa çok net hissettim hemde 14. Günde ama eşim bugün sperm testi vereceği için değerlendiremedik o günleri inşallah ağustos ayı hepimiz için müjdelerle gelir

Erken gebelik mi alayım yoksa normal mı alayım canım bu normal gebelikdi
Valla bebeğim paran varsa predictor alabilirsin. ancak Topiğin ilk sayfasındaki artımed ve freely var önerdiğim. Bulurssan onlarda erken gebelik gibi çok hassas testler. Artımed in T1 T2 lisi baya iyi. Freely mavi de öyle.

gerçekten mii nasıl mutlu ettiniz beni :) kan için adet tarihimi bekliyim ama değil mi ?
Yooo beklemene gerek yok. Bugün de gidebilrisin. Zaten Bat ın gelmiş. Ben burada hamilelik başında kullanılan ilaçları duyunca artık bebişi öğrenir öğrenmez doktora gitmekten yana oldum.

Canim ilaç adet sancisi gibi yapiyor seninki küçük oldugu için pıhtı gibi atilir korkma güçlü ol ilâcı alinca 1 saat sonra gez yürü ALLAH kolaylaştırsın kürtaj sirasinda kendini sıkmasan rahat hissersin sonrasi adet gibi olur bel agrisi kasık ağrısı onlarda agri kesici ile 1 haftaya geçer ALLAH yerini doldursun hayırlisyla yeniden nasip etsin
Çok ağrınız olmuşumuydu öncesinde yada sonrasında

Benim bu 2 aydır sağ yumurtalığımda asla geçmeyen ağrım var diyordum ya. Dün jilet atıyolar diyordum oraya çok canım yandı. Bu sabah baktım kanlı akıntım geldi. Sanırım kistim patlamış ve tahminlerim doğru çıktı. Demekki ovulasyon testinde pik görmek yumurtladığın anlamına gelmiyor. Tam yumurtlayacakken belki çatlama olmuyor ve kiste dönüşebiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…