2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Çok ağrınız olmuşumuydu öncesinde yada sonrasında

Kızlar burdan ayrılıyorum bir sürelik malesef bazı olumsuz yorumlar beni çok etkiliyorhamiş olursanız beni etiketleyin geri dönerken göreyim bende sevineyim..dualarım sizinle.Hepimiz anne olucaz
Canım kendine ve bebişine iyi ne gelecek en iyi sen bilirsin. Biraz uzak kalmak da buna dahil. Senin hamişlik sürecin, benim gelecekteki hamişlik sürecim yani herkesin süreci başka oluyor, bazılarıysa bu uzun ve zor sürecimizin ardından gelen kıymetli gebelikleri pek anlamayıp, zaten sınırımızın sonunda olduğumuzu göremeyip üzücü yorumlar yapabiliyorlar. Olumluya odaklan kuzum sağlıkla evladına kavuşacaksın

Amin amin bu ay hamişlik haberlerimizle kahkahalarımızla neşemizle başlasın ve devam etsin inşallah canlarım

Hayır vermedim çünkü idrarde halen çizgi göremedim benim ayın 24 iliş oldu ve onun üzerine hesap yapıyorum ve 8 gün oluyor o yüzden erken yapmam için en az 11 gün geçmesi gerekiyormuş
ben kan verdim kanda değerim 40,4 çıktı akşamı test yaptım testte çıkmadı mesela. idrara geç düşüyor olabilir o yüzden kan testin de daha çabuk belli olurdu. Bir de ben ilişki olarak takip edemiyorum ilk ilişki tarihi itibari üzerinden mi sayıyorsunuz. Benim adetim 3 gün gecikti 3.günü test yaptım öyle çıktı ama düşük çıktığı için geç döllenme olmuş dediler ve şuan sadece tek belirti olarak adet gecikmesi var diğer belirtiler hiç yok olmaması normal mi acaba?

Hoşgeldiniz öncelikle,kaybınız için çok üzüldüm.insallah bundan sonra yüzünü güldürecek uzuntunu dindirecek haberler alırsın

Günaydın kızlar bugün artık Ağustos ayına başlıyoruz
Takvimler yeniden günlerine başlıyor heyecanlı bekleyislerimizi Rabbim en güzeli ile hakkımızda hayırlısı ile nasip eylesin
1fafeyla canım sakin olmak çok zor evet ama şunu unutma sakın Rabbime güven. O senin için en hayırlısını hazırlıyor bitanem
Gün doğdu bugün neler yaşayacağımizi hiç bilmiyoruz umutlu olalım,güzel günler bizi bekliyor çiçeğim

Kızlar bat 4 agustos test yaptım negatif. Dögünün 22. Günü yumurtlama agrısı yasadım bugun 29. Gün. Eger 22 sinde yasadıgım agrı yumurtlamaysa hala umut var gibi duruyor degıl mı?

Teşekkür ederim canım şimdi çıktım dr yanından malesef kese boş ve hiç büyümemiş . Yatış verdi vajinadan bir ilaç verilecekmiş önce öğlen arası alcam dedi . O ilaç çok ağrı yapıyor mu bilgisi olan varmı

Canım daha var reglime bakalım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…