2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

ay ne güzel kendini vücudunu tanıyorsun :) ayrıca yumurtanın kırıldığını hissetmende ayrı güzel :))
kendin için en iyisini sen bilisin canım .
ister test yap ister yapma bencede püf noktası rahat kafa

Kist hakkında pek bilgim olmadığı için yorum yapamıyorum ama daha önce kanlı akıntı oldu mu hiç ?
Acaba doktora mi gorunsen, tam yumurtlama zamanların. Ne var ne yok görürdü
Evet bebeğim daha önce de yaşamıştım. yok ya dediğim gibi bu ay da öyle takılcam ben. Önümüzdeki ay nasipse

Kuzum ya geçmiş olsun doktora gidecek misin
yok bebeğim gitmicem. Kendi kendine iyileşir o bölge zaten. Hafif sızısı kaldı. Daha önce kışın klomen kullandırttığında oluşan kistimde yaşamıştım bunun aynısını en son. Ama attı sanırım vücut.

evet bebeğim yumurtlama ağrısı değil. Attı sanırım vücudum kisti patlayınca. Öyle düşünüyorum.

Beni de görün bebeklerim güvenebilir miyiz bu testte 3 gün gecikmem var dün yaptım çıkmamıştı
Ben silik bir çizgi görüyorum ama testin güvenirliği hakkında fikir sahabi değilim. Benim de 4 gün gecikmem oldu. Dikkat ediyorum da bu ay çoğun kişi gecikme yaşadı. İnşallah seninki pozitif le sonuçlanır

Evet sanırım bazen öyle olabiliyor , uzun süre çatlamadan yumurtalar bende bugün eve gidince test yapacağım umarım çatlamıştır

Kızlar sabah randevum var kafayı yicem korkudan uyuyamıyorum napcam ben böyle defalarca kafamda canlanıyor kürtaj anı
Kürtaj olurken hep ne dedim biliyor musun Allahtan geldik ona dönücez emanet etti şu kısacık vakitte şimdi emanetini aldı inşallah yine güzel hediyeler vericek bol bol dua okudum o an ama yalan yok çok ağladım geçicem diyip kandıraram seni ama alışacaksın şimdilik üzülüyoruz ama unutma sen güçlü bir insansın neleri atlatıyorsun hala ayaktasın

Doktora gittin mi abla

Evet öyle çok kişi de gecikme var bu testi de ilk defa denedim emin olamıyorum o yüzden kuzum

Benim dün yaptığım testte negatifti canım bugün ilk idrarla denedim bu şekilde oldu gelen giden yok sadece aşırı su gibi akıntım var bide göğüslerim patlıcak resmen ağrısından duramıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…