2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Korkma Üzülme güçlü ol canım kendini yıpratma önünde daha uzun yollar var hayırlısı ile iste nasipten öte yol yoktur belki sonrası senin için daha mutlu olacağın haberler alırsın ne yaşarsak yasayalım hep güçlü olup ileriye bakalim ben 3 kez kürtaj oldum kendini sıkma belkide gerek kalmaz gün doğmadan neler doğar
Çok ağrınız olmuşumuydu öncesinde yada sonrasında

Kızlar burdan ayrılıyorum bir sürelik malesef bazı olumsuz yorumlar beni çok etkiliyor😏hamiş olursanız beni etiketleyin geri dönerken göreyim bende sevineyim..dualarım sizinle.Hepimiz anne olucaz🙌🏻🤗
Canım kendine ve bebişine iyi ne gelecek en iyi sen bilirsin. Biraz uzak kalmak da buna dahil. Senin hamişlik sürecin, benim gelecekteki hamişlik sürecim yani herkesin süreci başka oluyor, bazılarıysa bu uzun ve zor sürecimizin ardından gelen kıymetli gebelikleri pek anlamayıp, zaten sınırımızın sonunda olduğumuzu göremeyip üzücü yorumlar yapabiliyorlar. Olumluya odaklan kuzum sağlıkla evladına kavuşacaksın ♥️🍼🙏

Kızlar bu ay herkese en yeni başlangıçlar olsun bu ayda öyle güzellikler yaşayasınız ki tüm acılarınız kötü anılarınızı unutup güzel hayırlı haberler alacağımız günler olsun.. Ağustos ayı hepimize şans mutluluk Güzel haberler getirsin sadece mutluluktan ağlayacağınız bir ay olsun. Tüm herkesin Rabbim kalbine göre versin...🤲🏻Ve bir gün kendini duanı yaşarken bulacaksın....Bu sözümüde unutmayın kızlar..Hayat kısa anın tadını çıkarmaya hayattan zevk almaya bakın.☺️☺️🏵️🏵️
Amin amin bu ay hamişlik haberlerimizle kahkahalarımızla neşemizle başlasın ve devam etsin inşallah canlarım 🙏♥️

Artımed testi yapmadan kaldır çöpe at canım artımedin adı bile tüyleri diken diken etmeye yetiyor
Eşim onu almış kuzum ya yapar yapmaz bişeyler gördüm ama hemen çekemedim

Eklentiler

• IMG_2476.jpeg
    IMG_2476.jpeg
    113 KB · Görüntüleme: 118
Hayır vermedim çünkü idrarde halen çizgi göremedim benim ayın 24 iliş oldu ve onun üzerine hesap yapıyorum ve 8 gün oluyor o yüzden erken yapmam için en az 11 gün geçmesi gerekiyormuş
ben kan verdim kanda değerim 40,4 çıktı akşamı test yaptım testte çıkmadı mesela. idrara geç düşüyor olabilir o yüzden kan testin de daha çabuk belli olurdu. Bir de ben ilişki olarak takip edemiyorum ilk ilişki tarihi itibari üzerinden mi sayıyorsunuz. Benim adetim 3 gün gecikti 3.günü test yaptım öyle çıktı ama düşük çıktığı için geç döllenme olmuş dediler ve şuan sadece tek belirti olarak adet gecikmesi var diğer belirtiler hiç yok olmaması normal mi acaba?

Merhaba arkadaşlar . Grubu açtığınız ilk günden bu yana tüm mesajlarınızı okudum. Öncelikle şuan hamile olan herkesi tebrik ederim Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin , bu yolda benim gibi hala bekleyenlere de inşallah en kısa zamanda hayırlı haberler almasını diliyorum.
Kısaca hikayemi anlatıp beni aranıza almanızı çok isterim. Ben 2,5 yıl boyunca bebek istedim 2 negatif aşılamam var bu süreçte kimyasal bile geçirmedim sonra tam tüp bebek tedavisine başlayacakken ilaçlarımı almış regl olmayı beklediğim sırada hamile olduğumu öğrendim tabi dünyalar benim oldu. Şaka değil bebeğim doğsaydı ismi Dünya olacaktı. Maalesef 18. Haftada kontrole gittiğimde oğlumun suyunun olmadığını ve gebeliğin sonlandırılması gerektiğini öğrendim . 4 doktor gezdim hepsi aynı kararı verdi gelişimi devam ediyor kalbi atıyordu ama yaşama ciğerlerinin gelişme ihtimali yoktu ve beklersem enfeksiyon olup rahmimi bile kaybedebileceğimi söyledi doktorlar.22 Haziran günü 4 gün boyunca suni sancı aldığım hastahanede normal doğumla bebeğime veda ettim. Elimde küçücük bir mezar kaldı. İçim yanıyor hala acısı geçmiyor. 26 temmuzda tekrar regl oldum hala devam ediyor. Ne kadar sürecek bilmiyorum normalde 4 gün falan olurum amh düşüklüğü var bende. Şimdi tekrar hamile kalmak istiyorum içimin acısı belki bir nebze de olsa diner diye. Çok uzun yazdık biliyorum sabredip okuduysanız çok teşekkür ederim. Kısacası beni de aranıza alır mısınız SAT 26 Temmuz BAT bilmiyorum
Hoşgeldiniz öncelikle,kaybınız için çok üzüldüm.insallah bundan sonra yüzünü güldürecek uzuntunu dindirecek haberler alırsın

Günaydın kızlar bugün artık Ağustos ayına başlıyoruz 🌙
Takvimler yeniden günlerine başlıyor heyecanlı bekleyislerimizi Rabbim en güzeli ile hakkımızda hayırlısı ile nasip eylesin 🤲🤲
1fafeyla 1fafeyla canım sakin olmak çok zor evet ama şunu unutma sakın Rabbime güven. O senin için en hayırlısını hazırlıyor bitanem 🌱
Gün doğdu bugün neler yaşayacağımizi hiç bilmiyoruz umutlu olalım,güzel günler bizi bekliyor çiçeğim 🙏

Kızlar bat 4 agustos test yaptım negatif. Dögünün 22. Günü yumurtlama agrısı yasadım bugun 29. Gün. Eger 22 sinde yasadıgım agrı yumurtlamaysa hala umut var gibi duruyor degıl mı?

Günaydın kızlar bugün artık Ağustos ayına başlıyoruz 🌙
Takvimler yeniden günlerine başlıyor heyecanlı bekleyislerimizi Rabbim en güzeli ile hakkımızda hayırlısı ile nasip eylesin 🤲🤲
1fafeyla 1fafeyla canım sakin olmak çok zor evet ama şunu unutma sakın Rabbime güven. O senin için en hayırlısını hazırlıyor bitanem 🌱
Gün doğdu bugün neler yaşayacağımizi hiç bilmiyoruz umutlu olalım,güzel günler bizi bekliyor çiçeğim 🙏
Teşekkür ederim canım şimdi çıktım dr yanından malesef kese boş ve hiç büyümemiş . Yatış verdi vajinadan bir ilaç verilecekmiş önce öğlen arası alcam dedi . O ilaç çok ağrı yapıyor mu bilgisi olan varmı

Kızlar sizlerde durumlar nedir? BAT tarihleriniz geldi. Kimler test yapmaya başlayacak 🥰

O ozuge @Boldi @emr-mrv @mirasanne @cnlrm

🚨 Şayet güncel Bat tarihiniz Ağustos sonu ise yeni regl olanlar güncel Bat tarihlerini söyleyebilirler. Ancak Eylül ayında ise 1-2-3 Eylül dahi olsa. Eylül topiği açıldığında kayıtlarını oraya yaptırabilirler 💕
Canım daha var reglime bakalım :)

X