2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yumurtlamaya ayrı belirti, hamileliğe ayrı belirti arıyoruz işimiz zor valla.
Mesela benim şu an sağ yumurtalığıma jilet atıyolar sanki. Geçen aydan beridir asla geçmeyen bir ssızım vardı gittikçe arttı ve bugün çok canımı yakıyor. Kiste döndüğünü böyle anlıyorum mesela. Demekki geçen ay yumurtlayamamışım. Çatlamam olmamış ve şu an çok cnaım yanıyo. Öte yandan bu ay sıra sol yumurtalığımdaydı ve o sıkıntılı yumurtalığım, ondan yumurtlayamıyordum normalde. Henüz bir tık yok.

Kızlar sizlerde durumlar nedir? BAT tarihleriniz geldi. Kimler test yapmaya başlayacak

O ozuge Boldi S Sevda 16 mirasanne C cnlrm

Şayet güncel Bat tarihiniz Ağustos sonu ise yeni regl olanlar güncel Bat tarihlerini söyleyebilirler. Ancak Eylül ayında ise 1-2-3 Eylül dahi olsa. Eylül topiği açıldığında kayıtlarını oraya yaptırabilirler

Bu arada kızlar. Konu dışı ancak yarın olmasını istediğim çok önemli bir şey var ailemiz için önemli. Benim için dua edebilirseniz çok sevinirim yarınki istediğim şey hayırlı ise olsun diye Şimdiden de dua eden kızlarıma minnettarım.

Peki şey olamaz mı şu anki ağrın yumurtlama ağrısıdır belki, bu ay da sağdan yumurtluyorsundur?

Peki şey olamaz mı şu anki ağrın yumurtlama ağrısıdır belki, bu ay da sağdan yumurtluyorsundur?
Yok kuzum. Bu ağrıyı tanıyorum artık. Ovulasyon testi de yapıyorum aşırı silik çıkıyor. Tahminimce bu ay da yumurtlayamam gibi geliyor tabi belli olmaz ama şimdiye biraz ovulasyon testlerimin koyulaşması gerekirdi. Nasip.

Eylül ayında bir 10.000 bakımı beni bekler

Yok kuzum. Bu ağrıyı tanıyorum artık. Ovulasyon testi de yapıyorum aşırı silik çıkıyor.
Sen vücudunu çözmüşsün o zaman artık. Çatlamayla ilgili problem yaşıyorsan yumurta takibi yaptır mutlaka. Yumurtaların belli bir boyuta geldiğinde çatlatma iğnesiyle destek olabilir doktorun

konu neyse en hayırlı şekilde güzelliklerle mucizelerle sonuçlansın sonuç ne olursa olsun beklediğinizden daha fazla sevinin inşallah

Sen vücudunu çözmüşsün o zaman artık. Çatlamayla ilgili problem yaşıyorsan yumurta takibi yaptır mutlaka. Yumurtaların belli bir boyuta geldiğinde çatlatma iğnesiyle destek olabilir doktorun
Aynen kuzum yaşıyorum. Şu 1-2 ay kendi kendime denemek istedim. Belki olur diye.

Saolasın cnm
İnşallh kistim küçülüp kaybolur tek duam o
Canım hiç korkma sitres yapma ben bu ay klomen kullanmıştım öyle hamile kaldım hatta değerim 134 ken dr hem alttan hem üstten baktı kist gördü ama kese göremeyince kürtaj yapacaktı kan aldılar tekrar şükür 296 çıktı ve başka dr danıştı normal dedi oda değer daha küçük kese gözükmez deyince kürtaj etmediler zatende olmazdım ama birdahada o dr a gitmedim şuan o kistim kayboldu dr plikistik hastalarda olabilir dedi ve klomendende çatlamayan yumurtan olmuş olabilir dedi şuan şükür kistim kayboldu inşallah seninde sıkıntısız kaybolur sitres yapma kendine sağlıcakla alalım kucaklarımıza inşallah Rabbim olmayan bekleyişte olan arkadaşlarımızada nasip etsin inşallah onların yollarıda güzelleşsin Aminn

Kızlar çatlatma iğnesinin 17.günü gebelik testi negatif.Genelde 18.günü adet oluyorum.bu aydan çok umutluydum.geçen ay kimyasal geçirdim..Sol yumurtalık polikistik benim.Bu ay da şansa ordan yumurtlama oldu

Kızlar gebelik testi için sabahı mı beklemeliyim yoksa akşam yapayım mı akşam olursa da nasıl olur saat kaçta yapılmalı? hep sabah yaparım ben normalde oyzden size bir sorayım dedim 1 tane test var bat 30 temmuz idi yani dündü hiçbir belirtim yok umudumda yok ama yinede yapıp rahatlamak istiyorum birde olmazsam söktürücü alacağım çünkü beni uzuuuun bir yolculuk bekliyor hayırlısı ile

Cnm çoğu kayboluyomuş ama yınede insan korkuyor
7 cm buyuk bı kıst ve içi kan dolu
Takip edıcez dedi inşllh küçülür
Ama küçülürse o kan nereye gdıyorki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…