2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnşAllah gebeliktendir canım

Kızlar bugün regl son günü. Çok umutsuzluk vardı uzerimde hepsini attım şükür inofolic kullanıyorum 3 gündür. Ovulasyon takip etmeyi düşünmüyorum inşallah akıntı ile anlayabilirim, iki güne bir iliski şeklinde ilerlemeyi planlıyorum. Eşim de keçiboynuzu özü sipariş etti, bir de ona çörekotu bal tarçın yapacağım. Sürekli bir takip vs yapmamaya karar verdim akışına bırakcam, ben ne yaparsam yapayım zamani değilse gelmeyecek zaten :) bir de belirti aramamaya karar verdim çünkü bu ay göğüslerim ciddi anlamda büyüdü, ağrıdı, rengi değişti, bel ağrım oldu, mide yanmam, kasık batmam oldu ama hepsi psikolojikmis farkında olmadan çok takılı kalmışım mavi testlerinizi görünce acaba sipariş etsem mi dedim ama vazgeçtim sonra evde oncomed var zaten. Ne kadar testim varsa o kadar çok yapıyorum ve kafaya takmış oluyorum. Bu ay 40 günde bir adet olduğum yumurtalikta sıra, inofolic erkene cekmezse bir daha 5 Eylül'de falan adet olcam sanırım. Eğer akıntıdan takip edemezsem o zamana kadar durmaya çalışacağım test konusunda. Topik çok pozitif bu yüzden ilk sayfa pozitif sonuçlarla dolu zaten Ağustos hepimize uğurlu gelsin inşallah kafaya takmadan akışına bırakarak devam edebilirim

Ayy benim de dün sancım çoktu. Ben çok test yapmıyorum ama sne beni yoldan çıkartacak gibisin

İnşAllah gebeliktendir canım
Benmde aşılamada 11. Günüm dün gece belim aşırı ağrıdı ya 2-3 gün öncede ağrımıştı ama bu geceki çok fazlaydı halada devam ediyor sağ kasığımda da ağrı var son 3 günüm kaldı kan vermeye bakalım hayırlısı ama benm belim ağrımazdı adet olurken o yzdn biraz ümitlendim

Sat 30 haziran bat 30 temmuz

Kizlar hic belirti olmadan hamilelik geciren varmi. Sadece akintik var beyaz kremsi gibi baskada agru sizi yok. Ben daha onceki hamileligimde gogus agrisi dolgunluk falan olmuştu. Şimdi hiç belirti yok bat tarhim30 temmuz . Ne gelen var ne giden

Bence bir iki gün daha bekle, hala bişey yoksa test yaparsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…