2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar gebelik testi için sabahı mı beklemeliyim yoksa akşam yapayım mı akşam olursa da nasıl olur saat kaçta yapılmalı? hep sabah yaparım ben normalde oyzden size bir sorayım dedim☺️ 1 tane test var bat 30 temmuz idi yani dündü hiçbir belirtim yok umudumda yok ama yinede yapıp rahatlamak istiyorum birde olmazsam söktürücü alacağım çünkü beni uzuuuun bir yolculuk bekliyor hayırlısı ile 🤲🏻☺️
Canım Bat ın geçtiyse sabah ya da akşam fark etmez. Yap testi.

Yumurtlamadan sonraki 6. Günümdeyim.
Belim çok ağrıyor kızlar.Bat 8 ağustos.Diger hamileliklerimi de bel ağrısı ile hissetmiştim ilk.Ama belirtiler için erken diye düşünüyorum.Adet gunune yakın bel ağrım siddetlenirdi.Test yok evde.Netten sipariş ettim 2-3 gün sonra gelir.🤷‍♀️
Ben de hiçbir belirti yok yine. Böyle belirti olan arkadaşları görünce hevesleniyorum. Kendimi şimdiden üzmek de istemiyorum. Benim de 8 Ağustos bat.

Kızlar test yaptım böyle çıktı ama dün bile baktıgımda yoktu sizce teste sıkıntımı vardır bende şaşırdım ama bu testlerden 8 tane almıştım adetten öncesinden beri yapıyom silik bile çıkmadı

Eklentiler

• IMG_5283.jpeg
    IMG_5283.jpeg
    47,6 KB · Görüntüleme: 64
Yumurtlamadan sonraki 6. Günümdeyim.
Ben de hiçbir belirti yok yine. Böyle belirti olan arkadaşları görünce hevesleniyorum. Kendimi şimdiden üzmek de istemiyorum. Benim de 8 Ağustos bat.
Bebişim yumurtanın döllenip rahme ulaşması ennnnnn erken 5 ya da 6. günü buluyormuş. Zaten öncesinde hmile bile sayılmıyorsun yumurtan döllensede. Çünkü rahme tutunmaya başlamadan belirti olmaz.İmkansız. Üstelik hiç bir belirtim yoktu ama hamileyim diye şaşıran çok fazla kadın var. Yani herkesin bedeni farklı.

Genelde her kadın yumurtlamadan sonra yumurtlama belirtilerini yaşıyor ve hamilelik mi diye şüpheye düşüyor. Kendi kendini strese sokarsın sadece bu belirti düşünceleriyle.İnşallah bebişin seninledir.

Kızlar test yaptım böyle çıktı ama dün bile baktıgımda yoktu sizce teste sıkıntımı vardır bende şaşırdım ama bu testlerden 8 tane almıştım adetten öncesinden beri yapıyom silik bile çıkmadı
Ya bu baya pembe çıkmış ama topiğin ilk sayfasındaki herkesi yanıltan teste benziyor. Sana tavsiyem farklı bir marka test alıp tekrar yapmandan yana. Bu test buradaki kızları çok üzdü çünkü. İnşallah bebişin seniledir 🙏

Hakkınızda hayırlısı olsun.Rabbim güldürsün yüzünüzü.Hayirli haberinizi bekliyor olacağım.Benim yumurtlama dönemi ve ilişkinin üzerinden henüz 1 hafta geçti.Çok erken benim için.Sol kasigimda kramplar oldu baya siddetliydi hatta apandist mi diye şüphelendim.Ama devam etmedi Allahtan.Bakalım bat günü gelsin sebebi belli olur.
hafi inşallah senden de hayırlı haberler bekliyoruz inşallah canım :))

Kızlar dün silikti bugün hiç yok. Çatladı bitti diyebilir miyiz? Bugün girilecek ilişkinin bir anlamı olur mu?

Eklentiler

• IMG_3484.jpeg
    IMG_3484.jpeg
    142,4 KB · Görüntüleme: 70
Ya bu baya pembe çıkmış ama toğiğin ilk sayfasındaki herkesi yanıltan teste benziyor. Sana tavsiyem farklı bir marka test alıp tekrar yapmandan yana. Bu test buradaki kızları çok üzdü çünkü. İnşallah bebişin seniledir 🙏
Tamam canım hemen alır yaparım inşallah benimledir 🤲🏻🤲🏻

Aboooo kız hamile olabilirsin, test bozuk da olabilir. Hemenn bir daha yap. Keşke idrarını dökmeseydin, aynı idrarla ikinciyi yapsaydın

Bebişim yumurtanın döllenip rahme ulaşması ennnnnn erken 5 ya da 6. günü buluyormuş. Zaten öncesinde hmile bile sayılmıyorsun yumurtan döllensede. Çünkü rahme tutunmaya başlamadan belirti olmaz.İmkansız. Üstelik hiç bir belirtim yoktu ama hamileyim diye şaşıran çok fazla kadın var. Yani herkesin bedeni farklı.

Genelde her kadın yumurtlamadan sonra yumurtlama belirtilerini yaşıyor ve hamilelik mi diye şüpheye düşüyor. Kendi kendini strese sokarsın sadece bu belirti düşünceleriyle.İnşallah bebişin seninledir.
Ah kuzucum gene düştüğüm karanlık kuyudan çıkardın beni yaaa, böyle pozitif topik başkanına can kurban, tam depresyona giricdm hop elimden tutuyorsunuz giremiyorum, inşallah dediğin gibi olur bebişimö ♥️ eylül topiğini de sen açsan keşke, ama tabi hamiş olarak aç İnşallah.

X