2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bence de en iyisi akışına bırakmak. Üstüne düştükçe psikolojik olarak hepimiz gebelik belirtisi yaşıyoruz. Hatta ben de insanların test yaptığını görüp duydukça yapasım geliyor. Kendimi tutucam adetime 13 gün var. Eğer gebelik yoksa topiğe biraz ara verebilirim. Akışına bırakıp rastgele yapıcam herşeyi. Umarım hayırlı olan en kısa zamanda hayalimize kavuşuruz

kan testi vermedin mi

Akışına bırakiyorum yazmıştım yine topikte o zaman hamileydim, yine öyle yapmayı planlıyorum taktikca kötü oluyor sonu çünkü, inşallah kısa sürede güzel haberi alırız

Kızlar merhaba geçen haftada yazdım benimde adetime son 2 gün kaldı geçen hafta kasik agrisi baş dönmesi yorgunluk uyku hali hepsini yaşadım hatta uyku hali halen devam ediyor ama bütün kramplarim ağrılarım birden kesildi sanki hiç hasta olmayacakmisim gibi pek umut etmesemde inşallah hamileyimdir heyecanla cuma gününü bekliyorum test yapmak için

Canım bir test yapsan anlarsın aslında. Bat ın da geçmiş zaten.

Ya kızlar bundan önce yaptığım 3 teste flaşla bakınca silik çizgi vardı önemsemedim gebelik değildir diye attım bugün gene test yaptım flaşla bakınca o silik çizgi yok kaşık ağrılarım da arttı ben acaba gene kimyasal mı olucam yoksa test yapmaktan kafayı mı yedim

Cnm bnde hamişim
Bak bnımde 7 cm kanamalı kistım çıktı
2-3 aya yoktu bu nrden oldu anlamadım
Buyuk ıhtımal femaradan oldu
Bırde coraspin kullanmıstım gecen ay o da kanamayı artırıyomuş

Hakkınızda hayırlısı olsun.Rabbim güldürsün yüzünüzü.Hayirli haberinizi bekliyor olacağım.Benim yumurtlama dönemi ve ilişkinin üzerinden henüz 1 hafta geçti.Çok erken benim için.Sol kasigimda kramplar oldu baya siddetliydi hatta apandist mi diye şüphelendim.Ama devam etmedi Allahtan.Bakalım bat günü gelsin sebebi belli olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…