2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

21-22-23 Haziran yumurtlama olanlar kimler kızlar ne zaman test yapacaksınız ?
3 temmuz bat olan 4 kişi varız adet gelmezse pazartesi yapıcaz test canım sende katılabilirsin bize yumurtlama günlerimiz 20 haziran

Farklı görüşler almak adına sorumu bu topiğe de kopyalıyorum
Kızlar bebeğin döllenme ve tutunma sürecinde dikkat edip etmemek (ağır kaldırmak, beli zorlamak vs.) durumu etkiliyor mu yoksa sağlıklı bir embriyoysa illa tutunuyor mu? İlk hamileliğimde adet günüme kadar bilmediğimden ağır bi şey yaptım mı falan hatırlamıyorum ama ikincide hamile kalmış olduğumu anladığım halde önemsemedim kendimi zorlayacak şeyler yaptım, oğlumu kucakladım falan. Bunlar tutunmayı etkileyip kimyasala çevirmiş midir yoksa başından beri sağlıksız olan embriyoyu mu atıyor vücut?
Bi dahaki sefere dikkat etmem gerekiyor mu diye soruyorum aslında, ilk hamileliğimde doktorum sağlıklı bebeğe ne yaparsan yap bir şey olmaz demişti ama tutunma sürecinde de bu geçerli midir acaba kaç gündür kafamı kurcalıyor?

Canim bence yinede dikkat etmek lazim. Ne olur ne olmaz diyerekten. Ama sahsi fikrim saglikli embriyoysa bisey olmayacagi yönünde. Ama kimyasali da buna baglamamak gerekiyor sanki. Oylesi bir sucluluk psikolojisi olusturur ki ona hic gerek yok bence.. Nasibi olan geliyor dunyaya diye kaderci yaklaşmak daha rahatlatici

Yok kendimi suçlamıyorum zaten ama etkiliyorsa bari bi dahakine dikkat edeyim diyorum, halihazırda çocuk varken ne kadar dikkat edebileceksem tabii
Ama sonra diyorum ki belki dikkat edip sürekli yatsaydım bu sefer de kesem oluşacaktı Allah korusun belki ileriki haftaları zorlayarak görecektim ama eninde sonunda yine gidecekti daha çok yıpranırdım o zaman. Ortasını bulmak lazım herhalde

Cok abartmadan dikkat etmekte fayfa var dedigin gibi cocukla ne kadar edilebilirse.. gecen ay kimyasal gecirdim tam tutunma asamasinda kizimi kucagima almak zorunda kalmistim. Ama yine de ona baglamadim olacagi varmis dedim gectim

Cok abartmadan dikkat etmekte fayfa var dedigin gibi cocukla ne kadar edilebilirse.. gecen ay kimyasal gecirdim tam tutunma asamasinda kizimi kucagima almak zorunda kalmistim. Ama yine de ona baglamadim olacagi varmis dedim gectim
Evet o tutunma zamanlarında falan inat eder gibi parka giderken kucaklattı gelirken kucaklattı sürekli bi kucak sevdasına düştü lekelenmem de öyle başladı 3 yaşında bi de kıyamadım ben de aldım, e bir de evin bitmeyen işleri İlkinde prensesmişiz meğer

Çok teşekkür ederim canım inşallah yaa ister istemez umutlanıyo insan sonrası büyük hayal kırıklığı o yüzden gecikmeden test olayını rafa kaldırdım umarım önümüzdeki ay güzel haberler alırız

Kızlar kimyasaldan ne kadar süre sonra adet geliyor.illa sıfırlanması mı lâzım beta nın

Merhaba kizlar çatlama iğnesi hariç 12.günüm test yaptim biri erken geb testi, diğeri frelly marka bakar mısınız

Eklentiler

• IMG_0386.jpeg
    173,3 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_0383.jpeg
    174,8 KB · Görüntüleme: 59
İyiyim kuzum nolsun ben ovulasyon takibi yapmayacagim bu ay çok stres oluyorum kürü falan yaptım zaten değerlendirmelere de yarın başlayacağım artık bayramdan dolayı bir araya gelemedik eşimle bayramın mübarek olsun bu arada inşallah senden alırız güzel haberi melisaa93 senin de bayramın mübarek olsun canım ve diğer tüm arkadaşlarımıza hayırlı bayramlar diliyorum geç oldu ama yoğunluktan girememistim

Anladım cnm bu ay olmassa önümüzdeki ay inşallah bende en son ilişki üstünden 8 gğn geçti belirti Fln bişi yol muhtemel bende regl olurum öyle hissediyorum :)

Anladım cnm bu ay olmassa önümüzdeki ay inşallah bende en son ilişki üstünden 8 gğn geçti belirti Fln bişi yol muhtemel bende regl olurum öyle hissediyorum :)

Teşekkür ederim canım benim senin de bayramın mübarek olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…