2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Gelsin artık 🥹 çok yoruldum ☹️ bende öyle düşündüm ama ne bileyim
Sabaha net görürüz inşallah canım kuruma aynı olur koyulaşma olmaz seninli koyulaşmış. Çişinede lütfen terbiye ver bu seferde yanlış yapıyorsa affetme 😂😂😂😂😂

Eklentiler

• IMG_1827.jpeg
    IMG_1827.jpeg
    63,4 KB · Görüntüleme: 35
Sabaha net görürüz inşallah canım kuruma aynı olur koyulaşma olmaz seninli koyulaşmış. Çişinede lütfen terbiye ver bu seferde yanlış yapıyorsa affetme 😂😂😂😂😂
Çok belirtilerim vardı ama mahvetti beni burnum kanadı üstüne dudaklarım yara oldu damağım aynı şekilde 2 gündür uyukluyorum her yerde 🤭

Ben evde hafif tempo yürüyüş yapıp üstüne biraz da pilates ekliyorum karın hareketleri basen hareketleri vs vs. Bir zararı olur mu sizce yumurtlamam yaklaştı değerlendirmelerden sonra tutunmasında vs kötü bi etkisi olur mu? fnd_50 fnd_50
Sanmıyorum çünkü ağır egzersizlerden kaçınmak gerek. Ben bayağı bayağı dambıllarımla (4-5-8 kg) ağrılık antrenmanı bütün vücut alt vücut üst vücut en az bir saatlik programlar yapıyordum haftada 3-4 gün ama onu azalttım. Özellikle ağır antrenmanlar hormonları etkiliyormuş yumurta kalitesini olumsuz etkiliyormuş. Yürüyüş pilates bunların etki edeceğini düşünmüyorum 😇

Bende de makyaj Hic durmaz. Cildim yağlı ondan mı bilmem.
Sürdüğüm tek şey güneş kremi 😂
Durmadığından değil ben durduramıyorum ya hiç sevemedim adı sanı ne hiç bilmem mesela kırk çeşit bir şey var insanlar alıyor kullanıyor böyleeee bakıyorum gratiste falan :) bu da ayrı bir yetenek bence. Ben çok anlamam

X