2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Günaydın güzellikler 🪷🌿💚💚
Bu ara bir misafir trafiğin vardı giremedim hiç buralara çok sayfa olmuş okuyamadım da 🤦🏼‍♀️Ben de son durum tarkusal kullandım bitti üzerinden 5 gün geçti hala regl olmadım. toplamda 64. Gün sanırım ya 🤦🏼‍♀️ Siz Nasılsınız herşey yolundadır herkes hamiledir inşallah 🙏 A Afratafrac melisaa93 melisaa93 beyons beyons Niqu Niqu ve diğer kızlar isimleri unutmuşum 10 günde 🤦🏼‍♀️
Ben de aynı misafir trafiği içindeyim bebeğim 😍 yinede bir gözüm burada 🤭 bıraktığın gibiyim yumoşu çatlattım gün sayıyorum

Kızlar Ovulasyon testi kullananlar tecrübeliler lütfen yorum bekliyorum ilk defa yapmaya başladım. Uygulamaya göre yumurtlama 1 hafta var eşim gurbette yumurtlama zamanı çağırıcam sizce kaç güne yumurtlama olur Eki Görüntüle 3275452
Kuzum herkesin yumurtlama tarihi farklı oluyor. Bir de bu testler bişi söylemez şu anda. Bazen çok koyulaişıyor gibi olup sonra silikleşiyor sonra birden koyulaşıyor. İyice pik'e yakınken çağır bence.

Yok hamile olmasam üzülmicem ama adet de gelemeyince geriliyorum aşkım ya
Kuzum yumurtlaman geç olunca belkide bat bugün değildir olursun stres yapıp hormonlarını etkileme. Salıya randevu aldım cumartesi de pazar da adet olsam hormon testi için uygunum. Gidip detaylıca konuşacağım d vitamini magnezyum da başlasın bana doktor. Olurda adet olmazsam hamileyimdir çünkü piki ve gününü biliyorum o zamanda kan tahlili için giderim adetim gecikti diye yine tahlil yaptırırım. Ovulasyonu bırakacağım ne zaman yumurtladığımı biliyorum onunla uğraşmakta yoruyor beni. Relaks olup geleceği zamanı bekleyeceğim. Allah yormasın bizi. Rüyamda arı gördüm. Bir de böğürtlen. Ne alaka demeyin biri berekettir biri de nimet 🫶🏻

Kızlar Ovulasyon testi kullananlar tecrübeliler lütfen yorum bekliyorum ilk defa yapmaya başladım. Uygulamaya göre yumurtlama 1 hafta var eşim gurbette yumurtlama zamanı çağırıcam sizce kaç güne yumurtlama olur Eki Görüntüle 3275452
Canım o değişkendir. Ben bir ay adetin 7. Günü ,başka biir ay 14. Günü yumurtlamıştım. Uygulamayla veya hesaplayarak bulabileceğin birşey değil. ovulasyon testi yapman lazım. Bugün çok silik çizgi çıkar yumurtlamaya daha çok var dersin, yarın pat diye koyulaşabilir.

Kuzum yumurtlaman geç olunca belkide bat bugün değildir olursun stres yapıp hormonlarını etkileme. Salıya randevu aldım cumartesi de pazar da adet olsam hormon testi için uygunum. Gidip detaylıca konuşacağım d vitamini magnezyum da başlasın bana doktor. Olurda adet olmazsam hamileyimdir çünkü piki ve gününü biliyorum o zamanda kan tahlili için giderim adetim gecikti diye yine tahlil yaptırırım. Ovulasyonu bırakacağım ne zaman yumurtladığımı biliyorum onunla uğraşmakta yoruyor beni. Relaks olup geleceği zamanı bekleyeceğim. Allah yormasın bizi. Rüyamda arı gördüm. Bir de böğürtlen. Ne alaka demeyin biri berekettir biri de nimet 🫶🏻
tatlım neden test yapmıyorsun batın gectimi yada kac gün var

Sen test yapmadın mı daha ☺️
Abla yapmadım daha testim de yok. Merve sağolsun link attı ama yetişmez adet olursam alırım onu diğer ala elimde bulunur. Şimdilik yarını bekleyeceğiz. Bu ay her gün yaptık tutmadıysa kocamın günde 2 ye çıkarmasından endişeliyim🤣🤣

kızlarr mubarek cuma gunundeyız
en muhım dua saatlerı
haydi hep bırlıkte dua edelim birbirimize inşallah ismim neslihan
zincir baslatıyoruz toplasınn

A Afratafrac Mervenur277 Mervenur277 Niqu Niqu Zumruduanka96 Zumruduanka96 @buzmavisi- S Sunshine1 L A L L A L + diğer yazamadıklarım arkadaslarım herkesı tek tek bulamadım buyrun gelin
rabbim bu mübarek cuma günü hürmetine benle beraber burda hamilelik haberini bekleyen herkese tez zamanda hamile kalmayı nasip etsin amin. 🙏😍

Kızlar şunun tatlılığına bakar mısınız 😍 İçim gidiyor bunları görünce, içinde yumuş yumuş bebişimi hayal ediyorum 😍

Eklentiler

• IMG_3302.png
    IMG_3302.png
    597,8 KB · Görüntüleme: 59
X