2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aynen valla bende çok inanıyordum ona😄
Hatta ilk karambole gelmiş ilişkide hamile kalınır😂
Hiçbiri de kusma baş dönmesi bayılma vs aşamasına gelemeden anlayamaz😅. Kimse adetim bu ay ne zaman diye takip etmez. Herkes çok meşgul. Her bölüm entrika dolu olduğu için kimsenin aklına adetim niye gelmedi sorusu gelmez en sonunda da kusuyorlar işte😂

Son düzenleyen: Moderatör:
Günaydın güzellikler 🪷🌿💚💚
Bu ara bir misafir trafiğin vardı giremedim hiç buralara çok sayfa olmuş okuyamadım da 🤦🏼‍♀️Ben de son durum tarkusal kullandım bitti üzerinden 5 gün geçti hala regl olmadım. toplamda 64. Gün sanırım ya 🤦🏼‍♀️ Siz Nasılsınız herşey yolundadır herkes hamiledir inşallah 🙏 A Afratafrac melisaa93 melisaa93 @beyons @Niqu ve diğer kızlar isimleri unutmuşum 10 günde 🤦🏼‍♀️
selamcanımlar
bende cok aktıf ddegılım gruba ama arada takıp ediyorum
bat11 agustos . yumurtalama gunumu takıp edıyorum bakalım ınsallah olur bu sefer yumusumuz

Kızlar Ovulasyon testi kullananlar tecrübeliler lütfen yorum bekliyorum ilk defa yapmaya başladım. Uygulamaya göre yumurtlama 1 hafta var eşim gurbette yumurtlama zamanı çağırıcam sizce kaç güne yumurtlama olur
IMG_0897.jpeg

Kızlar Ovulasyon testi kullananlar tecrübeliler lütfen yorum bekliyorum ilk defa yapmaya başladım. Uygulamaya göre yumurtlama 1 hafta var eşim gurbette yumurtlama zamanı çağırıcam sizce kaç güne yumurtlama olur Eki Görüntüle 3275452
canım benımde buna gore reglım ortalam aynı zamanda olmusuz ama ben 3 gunde bıtıyorum :KK43:(

14 gun cık tarıhlerın arasından sonra vucut ısın cıhazın yoksa kasık agrısı vs vs b sekılde bellı edıyor kendını yumurtalama zamanı . ama her ay yumurtalama da olmyıor
bunlar benım bıldıklarım
bılgı bılgıden ustundur
dıger arkadasların yorumları da olur

Kızlar Ovulasyon testi kullananlar tecrübeliler lütfen yorum bekliyorum ilk defa yapmaya başladım. Uygulamaya göre yumurtlama 1 hafta var eşim gurbette yumurtlama zamanı çağırıcam sizce kaç güne yumurtlama olur Eki Görüntüle 3275452
Benim böyle olduğu zaman 2 güne pik oluyor ama kişiye göre değişiyor galiba. Bazılarının koyu tonlarında bikaç gün devam edip sonra çatlıyor.

Onu biraz biliyorum yani şu kadar mm olması daha iyi mesela ama diyelim 16mm de kaldı düşük kalite mi demek bu?
16 mm döllenmez muhtemelen. 18den sonra döllenme başlıyor. Yumurtan 18-22 mm arasına gelebiliyorsa ve kendiliğinden bu uygun boyuttayken çatlıyorsa kaliteli oluyor bildiğim kadarıyla.

X