2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ay yoksa olayım zaten benimde derdim üzüntüm ondan ben ağustosa bomba gibi girmek istiyorum ya

Gece son mesajımı yazıp uyudum uyanana kadar 15 sayfa birikmiş size maşallah ya bir sürü gelin gördüm oh gözüm gönlüm açıldı hepiniz çok güzelsinizzz

Bende daha adet olmadim ama Haziran dan beklentim yok. Yumurtlamaya denk gelemedii. Bu ay olmama 6 gün var. Adet bittikten sonra 3 gün ve 2 gün sonra olmuştu. Onda şans var midir bilmiyorum. Mesela sizlerin ilişki her gün gibi mi oluyor

Biz bir ekibiz. Birbirimize dokunamsak da belki suratlarımızı hiç görmeyecek olsak da. Kader arkadaşıyız. Birlikte başaracağız nasipse. Yeter ki sizler de elinizden geldiğince olumlama yapın.

Her gün karnınızı sevin. Sanki içinde bebek varmış hamileymişsiniz gibi hissedip konuşun. Bebeğinizin ilk tekmesini, ilk kalp atışını hayal edin elinizden geldiğince.

Alacağız güzel haberi

Benim adetime 6 gün var. Hazirandan pek beklemiyorum. Adet bittikten 3 gün sonra ve 2 gün sonra olmuştu ilişki. Sizlerin her gün mü nasil deniyorsunz

Benim adetime 6 gün var. Hazirandan pek beklemiyorum. Adet bittikten 3 gün sonra ve 2 gün sonra olmuştu ilişki. Sizlerin her gün mü nasil deniyorsunz
Hayırlısı olsun. Belki erken yumurtladın da tuttu olamaz mı olabilr hayat sürprizlerle dolu ama sen uygulamaya göre mi takip ediyorsun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…