2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Resmen her dönem moda olan tüm gelinlikleri tekrar gördüm. Hepsine de o dönemde vurulmuştum. Çok güzel tüm kızlarım

A Afratafrac 2 test yaptım hiç bişey çıkmadı bana emoji koyma canım onu haber vereyim dedim bugün hiç bişey çıkmadı
O zamans enin bu aldığın testlerde bir sorun var. Vukuatlı artımed gibi. Ama bariz pembelik var gibi de duruyordu seninkinde. HAyırlısı bebeğim. Ağustos ayı bizim ayımız olacak

O zamans enin bu aldığın testlerde bir sorun var. Vukuatlı artımed gibi. Ama bariz pembelik var gibi de duruyordu seninkinde. HAyırlısı bebeğim. Ağustos ayı bizim ayımız olacak
Acaba dünkü ü yanlış bugün aldığım mı ay modum düştü ya

Afet aynı ben anlayamıyorum dunkunde bariz çıktı bugün hiç bişey yok ben neye inanayım Allahım ya
Yaa canım bazen testten teste bile değişiyor bende bir sürü test yapıyordum aynı marka bir gün çıkıyordu bir gün çıkmıyordu. Bekle bakalım inşallah vardır ya bide ilk idrarla mı yaptın?

Yaa canım bazen testten teste bile değişiyor bende bir sürü test yapıyordum aynı marka bir gün çıkıyordu bir gün çıkmıyordu. Bekle bakalım inşallah vardır ya bide ilk idrarla mı yaptın?
Evet ilk idrarla yaptım bugün faklı bı marka daha test alıp denicem artık çıkmazsa yoktur demek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…