2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar size ateşle takibin güzelliğini göstereyim. Bakın yumurtlama öncesi ateşim 36.2 36.3 36.4 civarı. Dün emin olamadık ovu yapmıştım acaba çatladı mı çatlamadı mı çok emin olamadık. Hatırlarsanız. Dün başlayan kasık ağrım gece öyle devam etti ki çatladığına inandım. Bakın ateş en düşükten yükseldi. Yumurtlama sonrası 36.5 36.7 36.8 gibi yükseliyor benim.Bu kadar erken yumurtlamam beni şok etti çünkü dediğim gibi normalde geçen ay bile 19-20 civarı yumurtladım. İnofolic etkisi diye düşünüyorum. Şimdi kızlar sizden bir konuda fikir yardım istiyorum. İnofolic devam etmeli miyim? Bir de elimde progestan var ilk gebeliğimde 15. Gün başlayıp 10 gün içtiğim ay hamile kalmıştım. Yine öyle yapsam mı diyorum. (Ama bu süreçte progestan kullandığım aylar oldu tutmadı) hormon ilacı sonuçta. Kafama göre almam doğru olur mu? @Papatyamaviss melisaa93 melisaa93 @melegim can A Afratafrac @Tikabasa @Safransari etiketlemeyi unuttuğum diğer canlar fikirlerinizi bekliyorum
Ay hadi inşallah hayırlısıyla güzel haberini alalım 2 hafta sonra 🙏 inofolic için de haömileliği öğrenince içmeyin diye bir yazı okudum.

Kızlarr test yaptim çıkmadı yine kahverengi akintim var dün hafif bugün biraz daha yoğun

Eklentiler

• 20230721_095958.jpg
    20230721_095958.jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 78
Aksam sızın ıcın daha gorunen sekılde bı foto cekecegım😂 benım yumoş buyuyo galıba bu arada belırtıler basladı,galıba ben gec yumurtluyom yaa bu ay ılk 14 u degerlendırmedım bugunden sonrakı 10 gunu degerdırıyım bakalım belkı degısık bır sonuc alırım🌸🌸
İnşAllah alacaksın bebeğim inanıyorum ben😍 geç meç büyüyor mu büyüyor belki tutar 😍

X