2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benide ekler misiniz iki yıldır istiyoruz oluşmuyor bat 28 Haziran

Şimdiden dinlemeyin kendinizi, sağlıkla tutunup sürpriz yapsın inşallah bizde 2 kere değerlendirebildik o yüzden çok umutlu değilim bu ay, ikimizde turizmciyiz ben vardiyaliyim bı de malum bayram geliyo yüzünü görünce seviniyorum o kadar görüşemiyoruz bu ay maalesef

Bende bu testi kullandım bu ay senin üstteki testin gibiydi koyuluğu kan verdim 53 cıktı

Bende yarın test yapıcam bakalım artması gerektiği gibi artıyo mu hcg, ya Bi de erken öğrenmek de çok stresliymiş ben çok telaş yaptım bu sefer Allah korusun korkmaya da başladım
Erken öğrenmek gerçekten stresli olabilir. Ben yarın kaset test yapıcam zaten bayram olduğu için anca bayram dönüşü kan veririm, tabi çift çizgi görürsem :)

Güzel kızlarım sizin Bat 3 Temmuz daha 6 gün var ama var mı bişiler belirtiler, test yapan vs.

sev9 zuzu3838 gunaygul bliiss melegim can difembahyaa
Günaydın benim normalde bata 1 gün kala alt bacaklarım ağrırdı ve ben ertesi gün olurdum, belirtilerim erken başlamazdı. Ama 2-3 gündür hafif kasık bacak ağrısı var. Bir de karnımda garip bir sıkışma hali yine regl olacak gibi bu ay ilk defa inofolic kullandım erken regl ihtimalim mi var acaba. Gerçi yumurtlama zamanında oldu ama bilemedim

Doğru diyorsun hahah basen hayat şartları da çok etkili oluyor :)

Evrim balıkçı hamile kalma meditasyonu YouTube da yaz çıkıyor canım onu yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…